Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Drea'$ Time

Fotogalerie voor Drea'$ Time

Een meerlaags gebouw met verlichte ramen en een groen verlichte constructie op de voorgrond.
Een keuken met twee roestvrijstalen koelkasten, een donker aanrecht en drie blauwe stoelen met gevlochten zittingen.
Een woonkamer met een bank en fauteuil, een ventilator en uitzicht op een gebouw door een raam.
Hotelkamer met twee bedden, grijs beddengoed, een decoratieve vaas met bloemen en een klein plankje met een fotolijstje.
Een moderne keuken met donkere houten kastjes, roestvrijstalen apparatuur en een zwart aanrecht.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
De huidige prijs is € 78
inclusief belastingen en toeslagen
23 okt - 24 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Drea'$ Time

  • Spacious apartment in the heart of the city.
    15 minutes from the airport and just steps away from shopping malls, banks, and hospitals.
    The space: Private balcony with excellent views.
    Spacious living room for relaxing.
    Fully equipped kitchen.

    🚗 Parking: Q75 per night. Please request 1 day in advance to reserve a spot.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 123

Over deze buurt

dit appartement ligt in Zona 9, een wijk in Guatemala-Stad. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre del Reformador en Centro Cívico. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Dierentuin van La Aurora en Jardim Botânico een bezoekje brengen. Miguel Ángel Asturias Cultureel Centrum en Spoorwegmuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Guatemala-Stad
Meer appartementen in Guatemala-Stad
Kaart
Ciudad de Guatemala, Guatemala

In de buurt

  • Stadsgezicht met een opvallend gebouw met een Coca-Cola logo, omringd door wegen en andere gebouwen.
    Centro Comercial Oakland Mall
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Avenida Reforma
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Torre del Reformador
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Embajada de México en Guatemala
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Centro Comercial Plaza Fontabella
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Guatemala-stad (GUA-La Aurora Intl.) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Shukos del Liceo
    6 min. wandelen
  • Barista 6ta Avenida
    9 min. wandelen
  • Burger King
    3 min. wandelen
  • G Lounge
    9 min. wandelen
  • Hot Dogs 'El Chino'
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Drea'$ Time?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Drea'$ Time?

Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij Drea'$ Time van één nacht voor twee volwassenen op 23 okt. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Drea'$ Time inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Drea'$ Time uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Drea'$ Time?

Dit appartement ligt in Zona 9, op 5 minuten wandelen van Avenida Reforma, Torre del Reformador en Mezquita de Aldawaa Islámica. Ook Jardim Botânico en Medisch Centrum liggen op 10 minuten wandelen.