Geheel appartement

Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi

Fotogalerie voor Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi

Lobby
Smart-tv, een tafeltennistafel en boeken
Buiten dineren
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Interieur

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6119 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 962
inclusief belastingen en toeslagen
7 jun - 8 jun

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi

¡Bienvenidos a nuestro acogedor y céntrico apartamento!

120m2
Balcon privado.
Rooftop
Alberca climatizada 365 días del año.
2 lugares de estacionamiento gratis.
Seguridad en lobby 24/7

Ubicado en una de las zonas más vibrantes de la ciudad. Rodeado de restaurantes y tiendas de conveniencia, nunca te faltará algo que hacer o probar. A pocas cuadras de av chapultepec con una gran variedad de entretenimiento, arte e historia.

Todo el espacio del departamento y las amenidades del edificio están incluidas en su estancia. Por favor siéntanse en casa. Pueden utilizar la alberca, la sala de juntas, el rooftop… con vistas espectaculares!
2 lugares de estacionamiento Privado (gratis)

¡Reserve hoy y experimente lo mejor que la ciudad tiene para ofrecer!


Welcome to our cozy and centrally located apartment!

120m2.
Private Balconie.
Rooftop 180º City Views.
Coworking area or meeting room
Heated Pool 365 days of the year.
2 Free Parking Spots.
Security on lobby 24/7

Located in one of the most vibrant areas of the city, surrounded by restaurants and convenience stores, you'll never be short of something to do or try.
3 blocks from the famous Chapultepec Avenue, one of the city's main thoroughfares with a variety of entertainment, art, and history.

Entire space plus building amenities is included in this rental. Please, make yourself at home. You can use the swimming pool, the boardroom, the rooftop... with spectacular views!
2 private parking spots (free)

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasserette in de omgeving

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Tafeltennis
  • Verwarmd zwembad
  • Casino in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 119 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Guadalajara in het stadscentrum. La Minerva en Basiliek van Zapopan zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Avenida Chapultepec en Plaza del Sol. Ga naar Estadio Jalisco om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin Zoologico Guadalajara, een topattractie die je zeker niet mag missen. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa om te ontspannen en voor fietsen om je in te spannen. Bekijk onze reisgids voor Guadalajara
Meer appartementen in Guadalajara
Kaart
Guadalajara, Jal.

In de buurt

  • Avenida Chapultepec
    Avenida Chapultepec
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Los Arcos de Guadalajara
    Los Arcos de Guadalajara
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • La Minerva
    La Minerva
    6 min. rijden - 1.9 km
  • Catedral de Guadalajara
    Catedral de Guadalajara
    10 min. rijden - 3.1 km
  • Servicecentrum voor visumaanvragers
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Refugio - 3 min. rijden
  • Guadalajara, Jalisco (GDL-Internationale luchthaven Don Miguel Hidalgo y Costilla) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Barba Negra
    1 min. wandelen
  • Regazzi Pizzeria
    1 min. wandelen
  • Huesos 206
    1 min. wandelen
  • Jamaica GoGo
    2 min. wandelen
  • Shiitake sushi
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi?

Vandaag, 6 jun. 2026, kost een verblijf bij Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 962, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi?

Dit appartement ligt in Lafayette, op 15 minuten wandelen van Avenida Chapultepec en Servicecentrum voor visumaanvragers. Ook Expo Guadalajara en La Minerva liggen op 5 km afstand. Station Juárez ligt op 26 minuten wandelen en naar Station Refugio is het 28 minuten wandelen.

Beoordelingen over Prime Location: Pool, Rooftop, Parking, Speed WiFi

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

8,0

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

David A.

Positief: Netheid, locatie
Negatief: Inchecken

Basic, but good location

Check in code would not work and messaging did not work. The security guard called the owner and a new code was given. We enjoyed nice secure underground parking. The apartment is quiet during the day and music from the next door club/restaurant starts around 9 and ends around 1 or 2AM. Fortunately ear plugs were made available. The unit has basic furniture and basic supplies. We had one towel each, but no pillows for the principal bedroom so we had to borrow the ones from the shams without pillow cases, one towel per person, one roll of toilet paper per bathroom, four glasses, spoons, etc. There were no fish towels or paper towels, salt or pepper, other than a small plastic tub of coffee and sugar for a few days stay. The place is fine if your planning to bring supplies and your own supplies as the building is in a good location. Check out was seamless as we locked and go.
3 nachten verbleven in januari 2025