Ontspan in ons gezellige vakantiehuis in Gruissan Les Ayguades, in Zuid-Frankrijk, aan de Middellandse Zee.
Dit charmante vakantiehuis biedt 45 vierkante meter woonruimte voor maximaal 4 personen. Het beschikt over 2 slaapkamers en een kleine badkamer boven, en een gecombineerde woon- en eetkamer met kitchenette en een badkamer met douche beneden.
De trap naar de bovenverdieping is steil en helaas niet geschikt voor mensen met mobiliteitsproblemen.
Het vakantiehuis is in juni 2026 voorzien van een gloednieuwe keuken, compleet met een keramische kookplaat met 4 pitten, oven, koelkast met vriesvak en vaatwasser. U vindt er ook een waterkoker en koffiezetapparaat voor uw ochtendkoffie, evenals alle benodigdheden om heerlijke mediterrane maaltijden te bereiden. De woonkamer is comfortabel ingericht en nodigt uit tot ontspanning met een comfortabele bank en een televisie.
Geniet van uw maaltijden buiten op het hoofdterras, dat is ingericht met een tafel, 4 tuinstoelen en een uitschuifbaar zonnescherm. Of neem een zonnebad op de twee ligstoelen op het tweede terras naast het huis, achter de kleine tuinstrook. Het gebruik van het gemeenschappelijke zwembad (geopend van ongeveer 15 juni tot 15 september) is inbegrepen in de huurprijs, en er is ook een parkeerplaats voor u gereserveerd.
Roken is niet toegestaan in het huis, maar wel op de terrassen en onder de luifel.
Let op:
* Zondag is de voorkeursdag voor aankomst en vertrek, omdat de wegen dan aanzienlijk minder druk zijn dan op zaterdag.
* Aankomst is mogelijk vanaf 17:00 uur. Vertrek dient vóór 10:00 uur te zijn.
* U dient uw eigen beddengoed en handdoeken mee te nemen; deze zijn NIET ter plaatse te huur.
* Het tweepersoonsbed heeft een eenpersoonsmatras, wat betekent dat uw hoeslaken geschikt moet zijn voor een bed van 140 cm x 200 cm. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt in Les Ayguades, een wijk in Gruissan. Geniet van de prachtige natuur bij Parc Naturel Régional de la Narbonnaise en Méditerranée en Le Salin l'Ile Saint Martin de Gruissan. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Espace Balneoludique en Pirat'Parc. Aquajet Parc Canaima en Lutin Park Carousel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gruissan
Parc Naturel Régional de la Narbonnaise en Méditerranée
1 min. wandelen - 0.0 km
Étang de Mateille
1 min. wandelen - 0.1 km
Spiaggia dei Ayguades
6 min. wandelen - 0.6 km
Plage des Mouettes
6 min. wandelen - 0.6 km
Plage de Mateille
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Narbonne - 25 min. rijden
Luchthaven Béziers-Cap d'Agde (BZR), Frankrijk - 53 min. rijden
Restaurants
le tahiti
6 min. rijden
Bar L'Oasis
8 min. rijden
Château le Bouïs
7 min. rijden
La Voile Rouge
6 min. rijden
La Perle Gruissanaise
16 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday home with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Les Ayguades, vlak bij Parc Naturel Régional de la Narbonnaise en Méditerranée en Étang de Mateille. Ook Plage des Mouettes en Spiaggia dei Ayguades liggen op 10 minuten wandelen.