Aparthotel

Residhotel Grenette

3.0-sterrenaccommodatie
Aparthotels in Grenoble met keukens

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Residhotel Grenette

Studio, 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een kookplaat, een waterkoker
Zitruimte lobby
Ingang accommodatie
Studio, 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden | Kamervoorziening
Dagelijks ontbijtbuffet (EUR 11 per persoon)
Residhotel Grenette heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Schoonmaakservice
  • Ontbijt beschikbaar
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 63
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Studio, 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Verduisterende gordijnen
Een bad/douchecombinatie
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Appartement, 1 slaapkamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Verwarming
Een gratis babybed
Keuken
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Aparte slaapkamer
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Residhotel Grenette bevindt zich in Stadscentrum van Grenoble, een wijk in Grenoble, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek Jardin des Dauphins en Natural History Museum, plaatselijke attracties, of ga naar La Caserne de Bonne en Les Halles Sainte-Claire als je wat wilt shoppen. Musée Grenoblois des Sciences Médicales en Musée Géo-Charles zijn ook een bezoek waard. Neem deel aan outdooractiviteiten zoals parachutespringen, mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes of maak gebruik van brommer/scooterverhuur om Grenoble te verkennen.
Kaart
12 rue de Palanka, Grenoble, Isere, 38000

In de buurt

  • Jardin de Ville - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Grenoble-Bastille kabelwagen - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Place Grenette - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Musée de Grenoble - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Fort de la Bastille - 12 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Victor Hugo - 2 min. wandelen
  • Station Grenoble - 12 min. wandelen
  • Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 30 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬2 min. wandelen
  • ‪Burger King - ‬2 min. wandelen
  • ‪Café Jules Verne - ‬3 min. wandelen
  • ‪La Fabryk - ‬4 min. wandelen
  • ‪Via Aurelia - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Residhotel Grenette

Aparthotels in Grenoble met keukens
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een snelle uitcheckservice over gratis kranten in de lobby en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook meertalig personeel. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een waterkoker en een telefoon zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Residhotel Grenette heeft 65 kamers met verduisterende gordijnen. Elke flatscreentelevisie van 80 cm heeft digitale zenders. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Langlaufloipe in de buurt
  • Snowboarden in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 18 per dag)

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 11 voor volwassenen en EUR 5,50 voor kinderen

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 80 cm met digitale zenders
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon
  • Verduisterende gordijnen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een treinstation
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Brommer-/scooterverhuur in de buurt
  • Fietsenverhuur in de buurt
  • Parachutespringen in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 6 etages
  • 65 units
  • Gebouwd in 2007
  • Geluiddichte muren
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 07.00 uur en 12.30 uur, en van maandag t/m vrijdag tussen 14.00 uur en 22.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
De openingstijden van de receptie zijn op maandag t/m vrijdag van 07.00 tot 12.30 uur en van 14.00 tot 22.30 uur en op zaterdag en zondag van 07.00 tot 12.30 uur en van 16.00 tot 22.30 uur.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 100 per accommodatie per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.40 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 11 voor volwassenen en EUR 5.5 voor kinderen
  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 18 per dag (op 200 meter afstand)
  • Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van accommodatiegrootte

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Residhotel Grenette
Residhotel Grenette Grenoble
Residhotel Grenette House
Residhotel Grenette House Grenoble
Residhotel Grenette Grenoble
Residhotel Grenette Aparthotel
Residhotel Grenette Aparthotel Grenoble

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residhotel Grenette?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Residhotel Grenette?

Vandaag, 2 sep. 2025, kost een verblijf bij Residhotel Grenette van één nacht voor twee volwassenen op 14 sep. 2025 min. € 60,01, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Residhotel Grenette inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Residhotel Grenette uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Residhotel Grenette?

Dit aparthotel ligt in Stadscentrum van Grenoble, vlak bij Place Victor Hugo en Église Saint-Louis. Ook Jardin de Ville en Place Grenette liggen op 5 minuten wandelen. Tramhalte Victor Hugo ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Hubert Dubedout-Maison du Tourisme is het 4 minuten wandelen.

Beoordelingen over Residhotel Grenette

Beoordelingen

8,2

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 385 van 1069 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 470 van 1069 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 145 van 1069 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 47 van 1069 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 1069 beoordelingen

8,2/10

Netheid

8,0/10

Personeel en service

8,0/10

Voorzieningen

8,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

8,4/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

8/10 – Goed

Jan

Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Coucke

Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Raimondo

Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in maart 2024

8/10 – Goed

Gischja

Reisde met partner, Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamers waren ruim, schoon en netjes. We werden prettig net voor inchecktijd ontvangen. De informatie voorziening over het parkeren was iets misleidend en waar het ontbijt was niet helemaal duidelijk. Maar was goed vrrxorgd. De kitchenette was handig en goed geoutilleerd.
1 nacht verbleven in augustus 2022

8/10 – Goed

Dimitri

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prijs kwaliteit top
1 nacht verbleven in juli 2022

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

centraal gelegen hotel

centraal gelegen hotel
1 nacht verbleven in juli 2018

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Personeel en service, comfort kamer

Oké hotel

Nette ontvangst, alleen geen Engels sprekend personeel op dat moment. Gratis parkeren in een garage. Bedden keihard.. Goede douche en nette kamer. Ontbijt was vanaf 7 uur. Alleen om 8 uur stond nog niet alles klaar..
1 nacht verbleven in juli 2018

6/10 – Redelijk

Roelof, Amsterdam

Positief: Netheid

Aardig verblijf in het hart van destad

Een redelijke ervaring gedurende een verblijf van 5 dagen. Kamers zijn van gode grootte en ik had geen last van geluid. De kamer was voorzien van een piepkleine keuken zonder vaatwasser. Zonderde mikrogolfoven is het lastig koken op de twee pits kookplaat. Ik vond het tweepersoons bed te laag.Locatie is perfect.
4 nachten verbleven in januari 2018

10/10 – Uitstekend

Liang

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

geweldige hotel op centrale locatie

geweldige hotel op centrale locatie, bed iets te hard

6/10 – Redelijk

herman, oud zuilen

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

wc stonk

matig

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Centraal in de stad, dichtbij bezienswaardigheden

8/10 – Goed

igor, de klinge (belgie)

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Residhotel Grenette in Grenoble midden in het centrum maar toch heel vlot bereikbaar met de wagen.

goede en vlotte ontvangst. Geen parkeer mogelijkheden aan het hotel.

8/10 – Goed

guillermo miguel

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in augustus 2025

8/10 – Goed

Philippe

Zakenreiziger, Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ras
1 nacht verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

Ralf

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vielen Dank für den unterhaltsamen und freundlichen Empfang an der Rezeption...
1 nacht verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Gabriel

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to everything. Parking really expensive
2 nachten verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Thomas

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Polite staff, clean room, cold air conditioning. I would say here again.
1 nacht verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Abdé

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Julie, Houston

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a great place to sleep in the town center. It was air conditioned and the bed was comfortable with 4 big pillows. I was visiting friends so this was a perfect place to sleep.
2 nachten verbleven in juni 2025

8/10 – Goed

Gerhard

2 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Michelle

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good value , good servuce. Excellant location.
2 nachten verbleven in juni 2025

8/10 – Goed

tai

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo estuvo bien
3 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Mohamed

Positief: Netheid, comfort kamer
Excellent séjour comme d'habitude Merci à toute l'équipe de l'hôtel
2 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Marie

Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Dominique

Zakenreiziger
Positief: Netheid, comfort kamer
4 nachten verbleven in mei 2025