Gehele flat·Particuliere eigenaar
Dec 26–Jan 2 • NYE Gatlinburg Luxury 2BR Condo – Walk to Fireworks • Sleeps 8
Dit appartement biedt onder andere een bubbelbad. Je vindt het nabij Great Smoky Mountains National Park.
Fotogalerie voor Dec 26–Jan 2 • NYE Gatlinburg Luxury 2BR Condo – Walk to Fireworks • Sleeps 8





Gehele flat
2 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Dec 26–Jan 2 NYE Getaway – Walk to Fireworks in Gatlinburg + Free Garage Parking
Dec 26–Jan 2 NYE Getaway – Walk to Fireworks in Gatlinburg + Free Garage Parking
- Airconditioning
- Fitnessruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Gatlinburg, TN








