Galiba-strand
Bezoek Galiba-strand
Plan een reis om Galiba-strand te zien
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Golden Sand Hotel
De prijs was € 661, de prijs is nu € 561 per persoon
€ 561
per persoon
17 sep - 24 sep
5 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Chios (JKH)
8/10 Zeer goed! (169 beoordelingen)
Deze locatie werd ook gebruikt voor kinderfeestjes en andere feesten. En dat is begrijpelijk, want de faciliteiten zijn prima. Lekker zwembad (met badmeester), direct aan het zandstrand, ligbedden bij het strand en zwembad, buitendouches en super horeca. Ondanks de feestjes hadden we hier geen last van. Het eten was subliem. Wij hadden volpension geboekt. Ontbijtbuffet, lunch a la carte en diner a la carte. Met lokale en internationale gerechten, wat heerlijk smaakte. Bestel niet te veel, want je krijgt erg veel. Bij de ligbedden rondom het zwembad waren wel wat punten waar je jezelf aan kon bezeren. We hebben dit gemeld en het personeel ging hier goed mee om. Wij hadden wel geluk dat we luxe bedden hadden, want we zagen ook kamers met oude houten bedden. Bad was oud, maar prima. En we hadden geluk dat we aan de zeezijde zaten met directe toegang naar het dakterras.
Beoordeeld op 9 aug 2026

Grecian Castle Hotel
De prijs was € 678, de prijs is nu € 579 per persoon
€ 579
per persoon
17 sep - 24 sep
5 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Chios (JKH)
8,8/10 Geweldig! (335 beoordelingen)
Als je met de auto komt, dan kom je aan op een armoedig ogende stoffige parkeerplaats met snoeiafval en installaties langs de inrit. Betreedt je het terrein via de hoofdentree dan is het super mooi. Het is het hotel van contrasten. Het pleintje loopt men af te spuiten met een hogedrukspuit en keurig schoon te houden, maar het terras bij onze suite moesten we zelf schoonmaken voordat we het konden gebruiken. En terwijl men het plein aan het schoonmaken was, was het zwembad zo troebel dat je de bodem niet zag. Men biedt tandenborstels en scheermesjes aan in de badkamer, maar men biedt geen strandhanddoeken. Het ligt langs de grote weg, dichtbij het centrum. Het is wat dat betreft een goed uitvalsbasis. Verder zijn de foto’s online veel mooier dan dat het is. Wat ook bevestigd werd door het personeel. Er is geen springplank bij het zwembad. Het zwembad heeft daarnaast ook erg onhandige openingstijden tov het ontbijt. We hadden een suite geboekt vanwege 2 volwassenen en 2 kinderen. De ruimtes waren dusdanig beperkt dat door de kinderbedden de koelkast niet open kon. De ruime badkamer was daarentegen wel prettig. Het ontbijt was lekker. Al moet je de bordjes die erbij staan niet altijd geloven. Er staan verkeerde bordjes bij verkeerde gerechten, er staan bordjes van gerechten die ze niet eens bieden en er staan verkeerde dingen op de bordjes. Bijvoorbeeld verse huisgemaakte sap. Het werd bijgevuld uit een pak. Kortom: een hotel met veel schone schijn. Te veel focus op het plein.
Beoordeeld op 9 aug 2026
Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Galiba-strand
Beste hotelaanbiedingen in Galiba-strand
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Galiba-strand

Almiriki Chios Rooms & Apartments
lithi beach, Chios Chios Chios

Stratigato Garden Getaway Near Chios Town
Chios North Aegean Islands

Chios Chandris Hotel
2 Eugenias Chandris Street Chios Chios Island

Royal Pearl Island Chios Hotel & Spa
Leoforos Enoseos 8-14 Chios Chios Island

Kyveli Apartments
Daskalopetra, Vrontados Chios Chios Island

Grecian Castle Hotel
Enoseos Avenue Chios Chios Island

Mastic Point Studios
Strada Georgiou Voria & Konstantinou Chios

Giustiniani Apartments
Alatiou & Ermofantous Chios

Agora Residence
Chios Chios Chios Island
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.