Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa with salt pool and large fenced garden having 5 bedrooms and 2 bathrooms
Deze rookvrije villa beschikt over een wasserij. Deze villa biedt onder meer 2.5 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een haardroger en een douche.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2,5 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
4 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
4 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT075029C200079886, LE07502991000038018
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Galatina. Wijndomein Santi Dimitri Azienda Agricola en Jachthaven van Santa Caterina zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Museo del Mare en Imperial Pasticceria bezoeken. Azienda Olearia Schirinzi en Spoorwegmuseum van Apulië zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Galatina
Zijn huisdieren welkom bij Villa with salt pool and large fenced garden having 5 bedrooms and 2 bathrooms?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 4 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Villa with salt pool and large fenced garden having 5 bedrooms and 2 bathrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa with salt pool and large fenced garden having 5 bedrooms and 2 bathrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa with salt pool and large fenced garden having 5 bedrooms and 2 bathrooms?
Deze villa in Galatina ligt op 10 km afstand van Wijndomein Santi Dimitri Azienda Agricola, Welkomstcentrum en Bureau voor Toerisme en Casa Museo del Tarantismo. Ook Lampada senza Luce en Cappella di San Paolo liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Villa with salt pool and large fenced garden having 5 bedrooms and 2 bathrooms