Gehele woning
NonsmokingRenovated Twin RoomBreakfast include / Fukuyama Hiroshima
Fotogalerie voor NonsmokingRenovated Twin RoomBreakfast include / Fukuyama Hiroshima





Gehele woning
1 slaapkamer 1 badkamer 20 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 96
21 jul - 22 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vessel Hotel Fukuyama
Vessel Hotel Fukuyama
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 345 beoordelingen
De prijs is € 51
20 jul - 21 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1036222
Over deze buurt

Fukuyama, Hiroshima
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over NonsmokingRenovated Twin RoomBreakfast include / Fukuyama Hiroshima
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Andromeda Hotel
- Campings en stacaravans Rillaar
- 5-sterrenhotels in Sal
- Gran Mirador 4
- Hotels nabij Station Waregem
- Hotel Chamdor
- Sindbad Club
- Hotels nabij Kölnmesse
- 4-sterrenhotels in Centrum van Parijs
- Grand Hôtel La Cloche Dijon - MGallery Collection
- Hotels in Verdun
- B&B Vlaanderen
- Particuliere vakantiehuizen Beauvoorde
- Hotels inclusief ontbijt in Benidorm
- Pension KEYAKI
- Hotels in Zakynthos
- Buitenplaats Kasteel Elsloo
Activiteiten