Geheel appartement
Nice apartment for 3 guests with A/C, WIFI, TV and pets allowed
Dit appartement met een keuken ligt op enkele stappen van Strand van Fréjus
Fotogalerie voor Nice apartment for 3 guests with A/C, WIFI, TV and pets allowed





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 340 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Le chant de la mer by Interhome
Le chant de la mer by Interhome
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor beddengoed: EUR 10 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 3 per nacht
- Handdoektoeslag: EUR 6 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
200708001
Over deze buurt
Saint-raphaël, Provence-alpes-côte D'azur
In de buurt
Strand van Fréjus2 min. wandelen - 0.2 km
Strand van Saint-Raphael9 min. wandelen - 0.8 km- Oude haven van Saint-Raphaël5 min. wandelen - 0.4 km
- Plage du Veillat9 min. wandelen - 0.8 km
- Port Fréjus Beach16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
- Station Fréjus-St-Raphaël - 9 min. wandelen
- Nice (NCE-Côte d'Azur) - 50 min. rijden
Restaurants
- Les Sablettes2 min. wandelen
- Le Mérou Ardent2 min. wandelen
- Kazaar Klub3 min. wandelen
- Roma6 min. wandelen
- Tour de Pizz's2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Nice apartment for 3 guests with A/C, WIFI, TV and pets allowed
Beoordelingen
9,0

