Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 10.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 17 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 100 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn Freehold?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn Freehold?
Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn Freehold van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 98, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Freehold inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 10.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Freehold uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn Freehold?
Dit hotel ligt in het centrum van Freehold, op 2 km afstand van Monmouth Battlefield State Park en Superior Court of New Jersey Monmouth Vicinage. Ook Freehold Raceway Mall en Seidler's Beach liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over
6,2
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,4
Netheid
6,2
Locatie
6,6
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 180 van 703 beoordelingen
10 - Uitstekend
180
Gastenscore: 8 - Goed. 134 van 703 beoordelingen
8 - Goed
134
Gastenscore: 6 - Redelijk. 113 van 703 beoordelingen
6 - Redelijk
113
Gastenscore: 4 - Matig. 108 van 703 beoordelingen
4 - Matig
108
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 168 van 703 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
168
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cheryl
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stains on the sheets that I don't think wash out.need to get rid of I didn't notice till morning on top sheet on edges
Cheryl
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ivanna
4 apr 2026
Negatief: Netheid
🙃
Ivanna
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Darnell
22 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
LOTS OF BUGS
Staff was unpleasant and seemed bothered when asked for basics. Found and killed at least 4 bugs.I would not stay here again.
Darnell
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maya
24 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Very good service
Maya
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valentina
20 jan 2026
Positief: Voorzieningen
Yes
Valentina
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jacqueline
15 dec 2025
The bathr
Jacqueline
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
11 jun 2025
Positief: Netheid
Good hotel for a quick stop
Steven
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sonia
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
People were nice, room service is excellent.
Sonia
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
James
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Clean rooms 👍. A little noisy from the highway. Good room for the price
James
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Talamas
6 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A nice place to stay.
Talamas
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Donna
2 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was dirty and no soap
Donna
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rahi
19 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good stay for budget hotel
Rahi
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shannon
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was very clean and comfy . Enjoyed our stay and would come again .
Shannon
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
charles
27 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
nice location
charles
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Emily
19 dec 2025
Negatief: Voorzieningen
Served the purpose for a quick overnight stay. For the most part the room was clean and spacious. Bed was comfortable, shower was good. Could use new pillows and extra towels. Little shelf in shower was broken and desk chair was torn. Lamp shades were frayed and worn. So overall could use a bit of updating. Staff was friendly and check in was easy.
Emily
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shawn
6 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
My stay here was pleasant
Shawn
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jocelyn
12 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I never have a complaint staying there it’s so quiet and the area as well
Jocelyn
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
IRINEU
19 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
IRINEU
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael Angelo
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Michael Angelo
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
9 jul 2025
Good
Kevin
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Hector
13 jul 2025
I liked that the property was convenient, but some of the amenities were dated.
Hector
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Edward
8 okt 2025
Positief: Personeel en service
There was a lot of banging in the room next door and
Edward
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sandi
25 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was a comfortable room, comfortable bed and pretty quiet and the staff was very nice
Sandi
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mohan
21 sep 2024
Negatief: Voorzieningen
Check-in person was very nice and welcoming
Mohan
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Miller
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer