Villa Royal B&B ligt in Florence in het stadscentrum. Galleria degli Uffizi en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Piazza della Signoria. Giardino Torrigiani en Museo Galileo (Istituto e Museo di Storia della Scienza) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Pension vlak bij Cattedrale di Santa Maria del Fiore
Villa Royal B&B ligt op een steenworp van Piazza della Signoria en Galleria degli Uffizi en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
Een ontbijtbuffet (toeslag), rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Royal B&B hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches, bidets en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 44 inch met digitale zenders
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaustoelen
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 30 per nacht)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Dingen om te doen
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Gezinsvriendelijk
Toegang tot buitenzwembad in de buurt
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisjes
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 44 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureaustoel
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Villa Royal, Via delle Ruote 52].
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je hebt toegang tot de ontbijtservice en het seizoensgebonden zwembad van een partneraccommodatie 200 meter verderop. Er is geen ontbijtservice of zwembad ter plaatse.
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 3 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30 per nacht (op 61 meter afstand)
Zwembadtoeslag: EUR 25 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 31 mei tot 30 september.
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Royal B&B over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Royal B&B?
Vandaag, 14 jun. 2026, kost een verblijf bij Villa Royal B&B van één nacht voor twee volwassenen op 25 jun. 2026 min. € 164, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Royal B&B?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Royal B&B inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Royal B&B uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Royal B&B?
Dit pension ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Via Faenza, Centrale Markt en Galleria dell'Accademia di Firenze. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Cattedrale di Santa Maria del Fiore liggen op een kwartiertje wandelen. Strozzi - Fallaci Tramhalte ligt op 6 minuten wandelen en naar Fortezza Tramhalte is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Royal B&B
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 48 van 101 beoordelingen
10 - Uitstekend
48
Gastenscore: 8 - Goed. 32 van 101 beoordelingen
8 - Goed
32
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 101 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 101 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 101 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jamie
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean. Friendly staff. Convenient location
Jamie
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Evan
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay and very clean. Only complaint is we had issues with the wifi.
Evan
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Darren
6 jun 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is owned by the Hotel down the street. We were able to walk there and use the pool area and bar. This property is walking distance to the historic cathedral and the bell tower. You are close to a variety of restaurants and stores.
Darren
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Audrey
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Propre, belle emplacement proche de tout, nous avons bien aimé nos 3 nuits à cette hôtel!!
Audrey
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eleni
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr sauber, große Auswahl beim Frühstück, sehr geräumiges Zimmer in sehr gutem Zustand, sichere und ruhige Lage, Zentrum zu Fuß erreichbar, Flughafen per Trambahn erreichbar.
Eleni
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room ,
Luis
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Devin
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everyone was so nice and helpful
Devin
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caitlin
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, beautiful room. Great amenities and location. We would definitely stay here again. The only complaint i have is that it can be noisy due to poor sound control between the rooms. Check in and check out was smooth and effortless. Overall, a great stay.
Caitlin
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
emilia
15 mrt 2026
Positief: Netheid
Appartamento ampio, pulito. La colazione eccellente ed abbondante, personale gentile e disponibile
emilia
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jesus
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Todo perfecto: habitación, desayuno, personal, ubicación,precio…
Jesus
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Marika
31 mei 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
The confusion of a hotel and a villa being not the same property and the pool being 3 blocks away was very frustrating and the check in at a different location. For the price we paid I would have much rather stayed at another hotel. The staff was friendly and helpful enough and the property was clean but the annoyance and the way the advertise is bordering on false advertising.
Marika
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chloé
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre très propre et magnifique avec le haut plafond. Quartier tranquille et très mignon avec le parc devant. La seule chose que nous avons moins aimé est le fait qu'il faut aller s'enregistrer à un autre hôtel à 5minutes de marche. Mais sinon la chambre était parfaite et assez grande.
Chloé
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hamza
20 apr 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room. Very spacious and clean. Good location and mostly quiet. And a cleaner comes everyday despite it being a B&B. The only complaint I had was that the shower had very low water pressure. After notifying the hotel staff, they did nothing about the pressure issue. So shower quality was not great.
Hamza
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
isabelle
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifique jardin et excellent petit dejeuner
isabelle
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maria Inmaculada
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The fact that the reception is at another location is confusing and distracting.
Maria Inmaculada
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arturo
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bed comfort and good location
Arturo
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Zeyad
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great hotel in a great location. staff was very helpful and kind too
Zeyad
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joanna
23 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is great
Joanna
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mikael
4 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
10 minuters promenad till stadskärnan
Mikael
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jorge
8 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La ubicación, la habitación y el personal de recepción fue increíble!
Sin duda nos volveríamos a quedar en ese lugar cuando regresemos a Fiorenze.
Jorge
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Francis
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful room high ceilings very clean
Francis
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr angenehm und vergleichsweise preiswert.
Thomas
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cheryl
8 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable lovely stay at
Such kind helpful staff and perfect room
Cheryl
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Leo
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Si bien, la recepción de la propiedad no es en el mismo lugar, el hotel siempre fue 100% transparente en ese aspecto y por eso sabía a lo que iba. En cuanto la habitación cuenta con excelentes almohadas y colchón, descansas super bien y el personal siempre es muy atento.
Leo
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dawn
1 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room comfortable and clean but the area a bit noisy... Internet was good and room easily accessible for city. It was a 5 minute walk to the hotel for breakfast and to use the pool, which was an extra charge.