Locanda San Lorenzo bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Florence, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation. Galleria dell'Accademia di Firenze en Basilica di Santa Maria Novella zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Coverciano of Stadio Artemio Franchi. Bekijk onze reisgids voor Florence
Station Florence Santa Maria Novella - 10 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 31 min. rijden
Restaurants
Scudieri
2 min. wandelen
Trattoria Dall’oste
1 min. wandelen
Il Bottegone
2 min. wandelen
Don Nino
3 min. wandelen
Mr Pizza
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Locanda San Lorenzo
Pension vlak bij Cattedrale di Santa Maria del Fiore
Locanda San Lorenzo ligt op loopafstand van Piazza del Duomo en Piazza di Santa Maria Novella en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en bagageopslagruimte
Conciërgeservice, rookvrije accommodatie en een lift
Een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Locanda San Lorenzo hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Regendouches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Koelkasten, microgolfovens (op verzoek) en waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 25 per nacht)
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op verzoek
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (127 centimeter brede deur)
Noodtrekkoord in badkamer
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Entertainment
Tv van 32 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Microgolfoven op verzoek
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 17.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Nearby parking fee: EUR 25 per night (984 ft away)
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017B4SNIB42QY
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
San Lorenzo Number 7 House Florence
San Lorenzo Number 7 House
San Lorenzo Number 7 Florence
Locanda San Lorenzo Florence
Locanda San Lorenzo Guesthouse Florence
Locanda San Lorenzo Guesthouse
Locanda San Lorenzo Florence
Locanda San Lorenzo Guesthouse
Locanda San Lorenzo Guesthouse Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Locanda San Lorenzo?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Locanda San Lorenzo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Locanda San Lorenzo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Locanda San Lorenzo?
Dit pension ligt in Historisch centrum, vlak bij Basilica di San Lorenzo en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Ook Ponte Vecchio en Centrale Markt liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Unità ligt op 7 minuten wandelen en naar San Marco University Tram Stop is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Locanda San Lorenzo
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
9,0
Locatie
6,8
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 140 beoordelingen
10 - Uitstekend
26
Gastenscore: 8 - Goed. 50 van 140 beoordelingen
8 - Goed
50
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 140 beoordelingen
6 - Redelijk
33
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 140 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 17 van 140 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
17
Beoordelingen
8/10 – Goed
An, Mol
10 mei 2016
Positief: Personeel en service
Matige overnachting
Het duurde even voor we binnen konden, maar na een kwartiertje werden we toch binnen gelaten. De kamer was proper, de badkamer minder: daar lag nog een leeg flesje douchegel van een vorige gast...
De term 'ontbijtbuffet' is ook misplaatst, je krijgt 1 droge croissant met een koffie.
An
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
15 apr 2016
Positief: Netheid
eenvoudig hotel midden in het centrum
het was eerst verschrikkelijk zoeken niemand wist waar nummer 7 was. we werden hier echt sacherijnig van.
er is aan de buitenkant nl niet te zien dat hier een hotel gevestigd is. binnen ga je met een ouderwetse lift omhoog naar een eenvoudige kamer met privé badkamer op de gang. het bed is goed. het uitzicht geweldig op het San Lorenzo plein en de basiliek
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
kessaissia
Reisde met familie
27 dec 2023
kessaissia
8 nachten verbleven in december 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Mourad
5 jun 2023
Mourad
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
maria teresa
Zakenreiziger
12 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
esperienza soddisfacente .Purtroppo il bagno, sebbene privato , esterno alla camera con qualche imbarazzo nell' utilizzo.
Pulizia e biancheria ottima,
maria teresa
1 nacht verbleven in oktober 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
22 sep 2019
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
17 sep 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 jul 2019
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
11 jun 2019
La zona è otiima, punto. Cioè voglio dire, a parte questo tutto il resto è opinabile, per una notte va anche bene, per più notti meglio cercare ancora. Il bagno per esempio (interno in questo caso, ma questa struttura ha anche bagni esterni) è un po raffazzonato su, doccia con tenda che trovo un po scomoda, lavandino micro ricavato in un angolo e che sta anche per staccarsi dal muro(!), water che ogni tanto fa un rumore strano, il resto della camera invece va anche bene, il clima funziona (per fortuna perchè ieri c'era un caldo torrido) ed infine c'è anche un piccolo frigo comodo per tenere al fresco ciò che si vuole (vicino c'è anche un supermercato...). Piccola menzione per la struttura, naturalmente si tratta di un palazzo molto vecchio del centro storico e purtroppo l'ascensore va a colpi (proprio così) e quando non funziona bisogna farsi tre piani di scale a piedi, vedete voi
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
2 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Difficult to find because the map location is not correct. I spent over 45 minutes searching for the location. I had to look at the exterior photo to find the building. Lucky operator was there to check me in when I arrived as I missed these are rooms available off one corridor on the third floor of a building and not managed. Most frustrating was the bathroom. The shower stall walls were removed and replaced with a curtain. The 2x2 stall is too small because as soon as water is turned on a vacuum is created and the curtain sucks in toward you. The shared bath with a shower with walls was not accessible with my card access key. — It is conveniently located and easy to get around once you know where to go. The woman cleaning was nice and did a good job.
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Location in Florence
Perfect location in Florence, close to shops, restaurants, museums and the Duomo!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Edilson A
20 mei 2019
Positief: Netheid
Satisfatória
Boa localização, dormitório bom, limpeza boa, porém o banheiro não estava como foi colocado no site. Ou seja, não havia box e sim, uma cortina de plástico, como também ausente alguns acessórios para apoiar objetos de uso para o banho.
Edilson A
9 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Accueil sympathique et serviable.
Le lit double est en fait constitué de deux lits individuels qui se séparent si vous bougez trop la nuit.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Alessandro
29 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alessandro
2 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
M, FLORENCIA
9 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Locanda San Lorenzo
Perfecta ubicación en el centro, justo en la iglesia de San Lorenzo. Habitaciones reformadas, cómodas y en mi caso con baño. A pesar de no tener desayuno hay cafeterías nada más salir a la calle. El Duomo está a unos 200m. Todo queda muy cerca y uno se maravilla en cada esquina que gira.
M
3 nachten verbleven in oktober 2017
2/10 – Ontzettend slecht
REBECCAAA, SARDEGNA
6 okt 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
non tutto era come avremo voluto che fosse.
Quando abbiamo prenotato alla Locando di S.Lorenzo, ovvero 2 mesi prima dell'arrivo a Firenze, nella prenotazione risultava una camera con BAGNO PRIVATO INTERNO. Arrivate li non era proprio cosi, le camere sono per la maggior parte con bagno esterno alle camere, forse una con bagno interno.
Abbiamo spiegato al dipendenze la situazione ma non ne voleva sentire, noi dovevamo tenerci per forza quella camera.
Allora abbiamo lasciato perdere.
Ha voluto subito i soldi del soggiorno, senza ancora aver usufruito di servizi, quindi abbiamo pagato subito la somma, dopo viene a bussarci la porta e ci chiede altri 30 euro in più per le tasse non incluse, ma la prenotazione includeva tutte le tasse.
Diciamo che stava già iniziando a "fregarci".
Non finisce qui, la notte rientrate dopo un lungo giro, la mia amica entra in bagno a farsi la doccia, indovinate?
L'acqua non scendeva dal rubinetto, sembrava fatto tutto a posta.
L'indomani mattina lo abbiamo chiamato e allora ha risolto il problema.
Giorno successivo ancora la pulizia alla camera non era stata fatta ed erano le 6 di pomeriggio ed io essendo allergica alla polvere non posso vivere in un ambiente che non viene pulito giornalmente, ma a prescindere da ciò, la pulizia prima di TUTTO!
Siamo andate via da li prima del previsto abbiamo fatto solo tre tre notti su cinque, non ce la facevamo più.
VE LO SCONSIGLIO, ASSOLUTAMENTE
REBECCAAA
5 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Dan, California
4 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent room, great location!
Close to the Duomo, museums, & palazzo. Literally on Piazza San Lorenzo. Room was comfortable & AC was working great. Looks like recently renovated and not quite completed; shower & sink fixtures were still loose, but plenty of hot water. Otherwise, very clean and good.
Dan
3 nachten verbleven in september 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
29 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luogo carino peccato al mattino presto rumori di saracinesche per mercato S .Lorenzo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location and clean room
Hotel is right in the city Center and walking distance to everything. Everything in room was clean and fresh. Only thing that could have been better was the bathroom; tiny sink and shower with hardly any pressure at all.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2017
6/10 – Redelijk
Maria Sofia
22 sep 2017
Positief: Comfort kamer
Ottima posizione
La posizione era ottima, a due passi da piazza duomo e dal mercato centrale. la stanza abbastanza pulita e dotata di condizionatore e tv ma sicuramente senza troppe pretese.
Maria Sofia
2 nachten verbleven in september 2017
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
18 sep 2017
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Cerca del duomo
No es un hotel. No hay recepción, no te limpian el cuarto. La entrada y el ascensor muy feos. El cuarto nuestro amplio y limpio. El de nuestros amigos muy chico, con la tele mal no ubico, la puerta del baño parchada. Tuve problemas con la llave y el dueño, por mail, me lo soluciono rápidamente.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Roberto, Parma
24 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service
palazzo brutto ma camera pulita e comoda
entrando nel palazzo ho avuto paura, ma alla fine le camere sono più che adeguate al prezzo che si paga. c'erano il set di cortesia, ciabatte, aria condizionata ben funzionante. la zona è top.