Macdonald Houstoun House ligt in Broxburn in een landelijke omgeving. Linlithgow Palace en Forth Road Bridge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Five Sisters Zoo en Dierentuin van Edinburgh. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Royal Highland Centre. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Broxburn
Uphall, Broxburn, Scotland, EH52 6JS
In de buurt
Deer Park Golf and Country Club
3 min. rijden - 2.9 km
Almondell and Calderwood Country Park
5 min. rijden - 7.2 km
Linlithgow Palace
6 min. rijden - 9.3 km
Edinburgh International Climbing Arena Ratho
7 min. rijden - 11.3 km
Livingston Designer Outlet
7 min. rijden - 5.9 km
Lokaal vervoer
Livingston Uphall Station - 3 min. rijden
Luchthaven Edinburgh (EDI) - 18 min. rijden
Restaurants
Mcdonald's
2 min. rijden
The Saltire
6 min. rijden
Bay Leaf
4 min. rijden
Deer Park Beefeater
2 min. rijden
Chenzo's Restaurant
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Macdonald Houstoun House
Hotel met een chique stijl niet ver van Linlithgow Palace
Macdonald Houstoun House bevindt zich dicht bij Five Sisters Zoo en Edinburgh International Climbing Arena Ratho en biedt een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een body scrub, een manicure/pedicure of een lichaamsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, The Tower Restaurant, serveert ontbijt en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een healthclub.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), tennisbanen en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, bagageopslagruimte en massage- en behandelingsruimtes
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 71 kamers bieden volop comfort dankzij laptopwerkplekken en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Televisies met satellietzenders
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Tourism, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: GBP 24 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
The Tower Restaurant
The Vaulted Bar
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Fitnesscentrum
Sauna
Stoombad
Tennis
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
4 behandelingsruimtes
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
3 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1600
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je GBP 20.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 25.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer GBP 24 per persoon
Toeslag voor huisdieren: GBP 20.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: GBP 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft een officiële sterrenclassificatie ontvangen van VisitScotland, het Nationale Bureau voor Toerisme van Schotland.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Houstoun House
Macdonald Houstoun
Macdonald Houstoun House
Macdonald Houstoun House Broxburn
Macdonald Houstoun House Hotel Broxburn
Macdonald Houstoun House Hotel
Macdonald Houstoun House Hotel
Macdonald Houstoun House Broxburn
Macdonald Houstoun House Hotel Broxburn
Veelgestelde vragen
Beschikt Macdonald Houstoun House over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Macdonald Houstoun House?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Macdonald Houstoun House van één nacht voor twee volwassenen op 30 apr. 2026 min. € 128, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Macdonald Houstoun House?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van GBP 20.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Macdonald Houstoun House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Macdonald Houstoun House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Macdonald Houstoun House?
Dit wellness hotel ligt in een landelijke omgeving, op 15 km afstand van Linlithgow Palace, Royal Highland Centre en Linlithgow Golf Club. Ook Five Sisters Zoo en Forth Road Bridge liggen op 15 km afstand. Livingston Uphall Station ligt op 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Macdonald Houstoun House
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 470 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
470
Gastenscore: 8 - Goed. 284 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
284
Gastenscore: 6 - Redelijk. 145 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
145
Gastenscore: 4 - Matig. 68 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
68
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 34 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
34
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
ed
Reisde met partner
23 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed en leuk schots hotel , schoon en goed ontbijt, vriendelijk personeel
ed
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Ashutosh
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rooms were spacious, but it could do better with some renovation on windows , electric sockets and TV. We enjoyed the indoor pool facility and huge garden outside of hotel. There were very limited breakfast options some options in menu were pay based.
Ashutosh
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Rudolf, Lelystad
Reisde met familie
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtig en voor herhaling vatbaar
Rudolf
4 nachten verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Harm
Zakenreiziger
28 okt 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
The hotel was okey, according to the usual UL standards. Having said that, the room was smelly, dampy. The towel heating in the bathroom was extremely hot and dangerously close to the toilet seat. We seriously burned myself twice. I was under the impression that the staff was aware of some of the hotels deficits, and were therefore extremely friendly.
Harm
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
k.a.w.
Reisde met familie
23 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice countryside hotel
Nice countryside hotel.
Friendly staff, great free parking, good breakfast, spacious and quite surroundings.
Some big groups made timing of breakfast important.
The use of the swimming pool, gym and spa was a great bonus!
k.a.w.
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Elaine
22 feb 2024
Elaine
3 nachten verbleven in februari 2024
6/10 – Redelijk
Elaine
Reisde met partner
4 jul 2023
Positief: Personeel en service
Came back to Houston house a few years after our honeymoon stay. Still a beautiful hotel with beautiful grounds. Staff very welcoming and helpful.
Unfortunately we found the corridors outside the rooms messy, and at times smelling very musty and in need of upgrading (carpets seemed to be years old and familiar from our stay years ago.)
The breakfasts were very good. We found the dinner menu however limited and not in the least special for an evening menu card.
Elaine
4 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie ligging, prijs voor caesarsalade met warme stukjes kip 16 pond beetje duur.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
4/10 – Matig
Bert, The Netherlands
2 okt 2017
Bad experience
At arrival we couldn't find the reception, a function of 100 people filled the entrance, too loud to even talk to the receptionist. We got a room above the entrance and the same loud group. Until 12.00 the noise was unbearable, like staying above a pub. Then a fight broke out between 2 guys! Nobody intervened! It was horrible! We booked a country hotel in 22 accres of woodland! And then this! Not worth the socalled 4 stars! Bad experience!
Bert
1 nacht verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Frans, IJsselstein
6 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stijlvol engels hotel
Hotel was prima. Is rustig gelegen en heeft een golfbaan naast de deur (Uphall golf course). Ik had een kamer op de bovenste etage van de Tower, Deze 2-persoonkamer had een groot goed bed, 2 fauteuils, een bureautje en een gratis te gebruiken nespresso koffieautomaat.
Frans
8/10 – Goed
Pawel
Reisde met familie en kleine kinderen
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was fine
Pawel
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Euan
Reisde met partner, Reisde met familie en kleine kinderen
22 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful gardens surround what clearly was a stunning manor house in its day. Met at reception by a cheerful helpful lass who soon had us booked in.
Room was very dated and tired and desperately needed a full refresh. A questionable mark on the bed valance caused concern.
The bath plug spun wildly and wouldn't seal meaning a bath was out the question. Saying that there was no shortage of hot water for a shower.
We slept well enough and beds were comfortable.
Breakfast was nothing short of a comedy sketch, the only people missing were Manuel and Polly.
Cooked breakfast eventually arrived and was edible, other than the fried egg which was like a frisbee.
Enjoyed our swim the following morning.
Pool was clean and warm but I couldn’t find an unoccupied locker that would actually lock.
These things generally come down to value for money versus expectations. We have stayed at some outstanding hotels all over the UK but they cost a small fortune.
We paid brass buttons for our one night stay and as an overall experience it was enjoyable and actually quite funny at times.
Staff were friendly and chatty which in our book goes a long way in making up for some of Faulty Towers moments.
If you can get a storming good deal and you are of a relaxed and easy going disposition like us there's no reason not to book.
If you are looking for a flawless experience and paying full price I'd look elsewhere.
Euan
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Martyna
Reisde met huisdieren, Reisde met familie en kleine kinderen
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had an excellent stay at this hotel and would highly recommend it, especially for families travelling with dogs.
We stayed with our family and two large dogs, and the experience exceeded our expectations. The hotel was very welcoming and accommodating — it’s clear they genuinely understand what guests with pets need. There was plenty of space, and we never felt uncomfortable or restricted with our dogs.
The staff were friendly, helpful, and made us feel at ease from the moment we arrived. Everything was clean, well-organised, and family-friendly, which made the whole stay relaxing and enjoyable.
It’s not always easy to find a place that comfortably accommodates larger dogs, but this hotel does it effortlessly. We would definitely stay again and highly recommend it to anyone travelling with family and pets.
Martyna
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
david
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a great hotel for leisurely stay.
All staff, especially Kirsty and Chloe, on reception, were friendly and professional.
Great dining options and fantastic breakfast.
david
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Jonathan, Airdrie
Reisde met partner
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
fast wifi, rooms are old fashioned but in keeping with the building, bed comfy, bathroom small but clean
Jonathan
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
gemma
Reisde met familie en kleine kinderen
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great sized family room, good pool facilities
gemma
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Antony
22 feb 2026
Antony
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Alan
15 feb 2026
Alan
2 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Martin
8 feb 2026
Martin
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Nathan
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All excellent A++++
Nathan
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jim
Reisde met partner
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Good staff, clean, quiet room.
Jim
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Cynthia, Coquitlam
21 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quaint setting in the countryside with lovely gardens. Pub is charming with a good selection of beers and wine. Our room had good amenities including Nespresso coffee maker, kettle and selection of teas and coffee. Bathrooms are updated.
Cynthia
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Scott
8 jan 2026
Fantastic
Scott
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Donna
7 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were wonderful and the room was very clean and well presented. The food was also amazing. Thank you.
Donna
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Olatunde Sulaiman
Reisde met familie
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer