dit appartement ligt in Gorgie, een wijk in Edinburgh. Edinburgh Castle en Grassmarket zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Princes Street en George Street. Ga naar Stadion Murrayfield om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Edinburgh, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Edinburgh
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De schadeborgsom van deze accommodatie dient binnen 24 uur na het boeken via een veilige link per kredietkaart te worden voldaan. Vooruitbetaling van de schadeborgsom is vereist om te kunnen inchecken.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Hoe laat kan ik bij 1 Bedroom Penthouse Apartment Near Murrayfield Sleeps 4 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 1 Bedroom Penthouse Apartment Near Murrayfield Sleeps 4 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 1 Bedroom Penthouse Apartment Near Murrayfield Sleeps 4?
Dit appartement ligt in Gorgie, op 15 minuten wandelen van Tynecastle Stadion en Stadion Murrayfield. Ook Edinburgh Castle en Princes Street liggen op 5 km afstand. Murrayfield Stadium Tram Stop ligt op 15 minuten wandelen en naar Balgreen Tram Stop is het 17 minuten wandelen.