deze bed & breakfast ligt in Gruž, een wijk in Dubrovnik. Pilepoort en Muren van Dubrovnik zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand Lapad en Strand van Banje. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Montovjerna
Apartment in 500 year old guesthouse with pool ligt in de buurt van Veerboothaven van Dubrovnik en Strand Lapad en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een zwembad
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Apartment in 500 year old guesthouse with pool hebben voordelen zoals privézwembaden en airconditioning, naast voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met haardrogers
Keukens, koelkasten en kookgerei, borden en bestek
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Privézwembad
Tv
Eten en drinken
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Meer
Airconditioning
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 12:00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HR53847614295
Accommodatie ook bekend onder de naam
In 500 Year Old With Pool
18855
Apartment in 500 year old guesthouse with pool Dubrovnik
Apartment in 500 year old guesthouse with pool Bed & breakfast
Veelgestelde vragen
Beschikt Apartment in 500 year old guesthouse with pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment in 500 year old guesthouse with pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment in 500 year old guesthouse with pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment in 500 year old guesthouse with pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment in 500 year old guesthouse with pool?
Deze bed & breakfast ligt in Gruž, op 10 minuten wandelen van Luka Gruz, Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Ook Dubrovnik Shopping Minčeta en Open markt van Gruž liggen op 5 minuten wandelen.