Celenga Apartments with free offsite parking bevindt zich in Oude Stad van Dubrovnik, een wijk in Dubrovnik, en ligt vlak bij het strand. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Banje en Strand Lapad. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals het maken van een rondvaart of voor een avontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Dit rookvrije appartement beschikt over een conciërgeservice, een wasserij en een snelle incheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Entertainment wordt verzorgd door een lcd-televisie met satellietzenders en een dvd-speler. Enkele andere aanwezige voorzieningen zijn gratis wifi en een koffiezetapparaat/waterkoker. Wekelijkse schoonmaakservice.
Celenga Apartments with free offsite parking heeft 6 kamers met Dvd-speler en een kluis. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke lcd-televisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 4 kilometer van de accommodatie
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderstoel
Kitchenette
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Kunstgalerij
Lcd-tv met kabel-/satellietzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wasvoorzieningen
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Lokale kaarten
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Designerwinkels
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Paardrijden in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
2 gebouwen
3 etages
6 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [ul. Nikole Božidarevića 8, 20000, Dubrovnik].
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 54 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Celenga
Celenga Apartments
Celenga Apartments Dubrovnik
Celenga Dubrovnik
Celenga Apartments Apartment Dubrovnik
Celenga Apartments Apartment
Celenga Apartments
Celenga Apartments with free offsite parking Apartment
Celenga Apartments with free offsite parking Dubrovnik
Celenga Apartments with free offsite parking Apartment Dubrovnik
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Celenga Apartments with free offsite parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Celenga Apartments with free offsite parking?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij Celenga Apartments with free offsite parking van één nacht voor twee volwassenen op 5 apr. 2026 min. € 212, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Celenga Apartments with free offsite parking inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Celenga Apartments with free offsite parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Celenga Apartments with free offsite parking een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 54 per voertuig.
Waar staat Celenga Apartments with free offsite parking?
Dit appartement ligt in Oude Stad van Dubrovnik, vlak bij Huis van Marin Držić en Pilepoort. Rupe-museum en Etnografisch Museum liggen op enkele stappen afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Celenga Apartments with free offsite parking
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,8
Locatie
9,4
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 398 van 460 beoordelingen
10 - Uitstekend
398
Gastenscore: 8 - Goed. 58 van 460 beoordelingen
8 - Goed
58
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 460 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 460 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 460 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Joseph
7 mrt 2026
Positief: Netheid
The apartments are very nice and the ladies running the place are very helpful! Thank you!
Joseph
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ekaterina, Bolton
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice, clean, comfortable, spacious accommodation in the centre. Staff were extremely helpful at checkup. The whole experience is great. Can't fault it.
Ekaterina
6 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Banasree, Jacksonville
Reisde met familie
8 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment is in an excellent location and not too many stairs to tackle, which is an added bonus.
Our Host Zeljka was very nice. She met us at Pile gate and helped in hauling our luggage to the apartment. Apartment was very clean and added bonus was laundry facility. It helped us in drying our wet jackets and shoes. Overall an excellent stay.
Banasree
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Mireille
Reisde met partner
29 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location, great host, nice appartement. Would definitely stay again!
Mireille
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
ILLHWAN
Reisde met familie
15 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
위치가최고,
깨끗하고 고급스러운객실에
즐거운두브로브니크여행이되었습니다.
ILLHWAN
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Alois
4 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Ruhiges Appartment in einer Seitengasse,
Reservierter Gratis-Parkplatz ca 5 km außerhalb der Stadtmauern (mit Uber für ca. € 9,-)
Alois
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Wendy
31 okt 2025
Wendy
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Karni, JUPITER
Reisde met partner
27 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We rented a studio for 3 nights. Location is fantastic, on a quiet street in the old town. We walked everywhere. Plenty of restaurants and shops nearby, as well as a few grocery stores. The studio was a bit small for two people but had a well stocked kitchen and a spacious bathroom. Check in was super easy. We appreciated the free washer and dryer downstairs.
Karni
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Stephen
25 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
Stephen
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Nina
19 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Room was very clean & comfortable.Kitchen area well equipped
Nina
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Joy
1 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
The apartment was lovely and in a great spot in Dubrovnik old town. Getting in was easy with a door code supplied and the apartment key left in the lobby.
The bed was big and comfortable, and the air conditioning worked. There was plenty of space to store clothes and other items. In the bathroom the shower worked well and the water was hot, although the shower drain did smell a bit at times. Overall, a great place to stay, thank you.
Joy
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Beth
Reisde met een groep
1 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing location, right in the middle of the city.
Beth
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Terhi
29 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Mukava huoneisto vanhankaupungin sydämessä
Siisti huone ja hyvä sänky, sekä mukava keittiö. Huoneisto sijaitsee aivan vanhan kaupungin sydämessä. Autolla ei voi ajaa perille asti, mutta kävelymatka kaupugin portilta on kohtuullisen lyhyt ja helppokulkuinen.
Terhi
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Petri
28 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
A Perfect Stay in the Heart of Dubrovnik’s Old Tow
The accommodation is located right in the heart of Dubrovnik’s Old Town, yet tucked away on a quiet alley. The room was very clean and surprisingly modern. The high ceilings and beautiful wooden beams added to the atmosphere. The windows opened onto the street. Excellent.
Petri
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Zandra
27 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Zandra
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Steve
25 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Staff is excellent!!! When my wife became sick and couldn't travel they went out of their way to find us another room. Many thanks, we love Dubrovnik.
Steve
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
25 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Robert
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Karista Kay, Columbiaville
Reisde met familie
20 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a great place to stay in Old Town Dubrovnik. Highly recommend it. Would absolutely stay here again.
Karista Kay
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
choonsung
19 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
choonsung
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Dennis James
Reisde met partner
10 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a great place to stay for our visit! It was my first time to Dubrovnik (I'm from Dallas, TX) so I wasn't really sure what to expect. Even in such and old historic city, the apartment was incredibly modern and well-kept. Despite all the busy restaurants just a short walk away, it was very quiet in our room, even when our windows right above the street were wide open. The staff was also great, and very helpful. We just loved everything about this place, and would stay there again absolutely.
Dennis James
8 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Peggy
Reisde met familie
5 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Peggy
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Adriana
24 aug 2025
It was literally in the middle of the old city. Accessible to everything.
Adriana
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Helena
Reisde met partner
9 aug 2025
Positief: Voorzieningen
Great location and easy access! Staff were very friendly and helpful. All good v
Helena
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
30 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This accommodation was one of our favorite on our week long trip traveling through Croatia, Bosnia & Montenegro. This was an apartment that is beautiful, very clean and comfortable. It has 2 spacious bedrooms with their own bathrooms. Living space with kitchen was roomy and very pleasing, providing everything you need to enjoy your stay inside the walled Old City. It is a superb location, awesome accommodation and very kind hostess. Highly recommend!
Thomas
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jean Marc
Reisde met partner
26 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten