Hotel Kyriad Dijon - Gare bevindt zich in Faubourg Nord, een wijk in Dijon, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Palais des Ducs de Bourgogne en Liberation Square zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Darcy Square. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Zénith de Dijon of Dijon-Prenois. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Dijon
7 - 9 rue Docteur Albert Rémy, Dijon, Cote-d'Or, 21000
In de buurt
Darcy Square
2 min. wandelen - 0.2 km
Kathedraal van Dijon
4 min. wandelen - 0.4 km
Palais des Ducs de Bourgogne
10 min. wandelen - 0.9 km
Liberation Square
10 min. wandelen - 0.9 km
Église Notre-Dame de
11 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Dijon-Ville - 3 min. wandelen
Dole (DLE-Regionale luchthaven Franche-Comte) - 33 min. rijden
Restaurants
Central Sushi
3 min. wandelen
Columbus Café
5 min. wandelen
Flannery's Irish Pub
4 min. wandelen
Gril'laure
4 min. wandelen
L'Edito
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Kyriad Dijon - Gare
Hotel vlak bij Kathedraal van Dijon
Hotel Kyriad Dijon - Gare bevindt zich dicht bij Darcy Square en Église Notre-Dame de en biedt een droogkuis/wasserijservice, een bar en een fitnesscentrum. Neem de tijd om te ontspannen in het wellnesscentrum. Naast een businesscentrum genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 80 kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Milieuvriendelijke schoonmaakproducten, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens FairMoove, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur: EUR 13,90 voor volwassenen en EUR 6,95 voor kinderen
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Kyriad Gare
Dingen om te doen
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
205 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Volledig uitgeruste spa
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Handdouche
Helling bij de hoofdingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijke spa
Rolstoeltoegankelijke sportschool
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
5 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Feestruimte
Gebouwd in 1910
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid recyclingbeleid
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Geluiddichte kamers
Herbruikbare koffie-/theefilters
Individuele aankleding
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.87 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 13.90 voor volwassenen en EUR 6.95 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 15 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Kyriad Dijon
Hotel Kyriad Dijon Gare
Kyriad Dijon Gare
Kyriad Dijon Gare Hotel Dijon
Kyriad Hotel Dijon
Kyriad Dijon Gare Dijon
Hotel Kyriad Dijon - Gare Hotel
Hotel Kyriad Dijon - Gare Dijon
Hotel Kyriad Dijon - Gare Hotel Dijon
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Kyriad Dijon - Gare?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Kyriad Dijon - Gare?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Kyriad Dijon - Gare van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 84, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Kyriad Dijon - Gare inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Kyriad Dijon - Gare uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Kyriad Dijon - Gare?
Dit wellness hotel ligt in Faubourg Nord, op 5 minuten wandelen van Kathedraal van Dijon en Darcy Square. Ook Église Notre-Dame de en Palais des Ducs de Bourgogne liggen op 15 minuten wandelen. Station Dijon-Ville ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Dijon-Porte-Neuve is het 26 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Kyriad Dijon - Gare
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,0
Locatie
8,2
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 278 van 1004 beoordelingen
10 - Uitstekend
278
Gastenscore: 8 - Goed. 445 van 1004 beoordelingen
8 - Goed
445
Gastenscore: 6 - Redelijk. 181 van 1004 beoordelingen
6 - Redelijk
181
Gastenscore: 4 - Matig. 64 van 1004 beoordelingen
4 - Matig
64
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 36 van 1004 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
36
Beoordelingen
8/10 – Goed
Jul
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel, kort bij het centrum,voor 1 of 2 nachten.
Jul
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Simplement l hôtel a besoin d un gros coup de rénovation
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Nico
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligt dicht bij het station. Heeft een eigen parkeergarage € 15,- / dag. En het heeft normaal gesproken een zwembad(je) Helaas tijdens mijn verblijf defect.
Nico
8 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Joppe
27 apr 2025
Joppe
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Rahima
17 dec 2024
Rahima
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Martin
Reisde met partner
20 okt 2023
Positief: Personeel en service
Close to city center.
Room is small
Martin
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Pim
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pim
1 nacht verbleven in september 2023
4/10 – Matig
Jasper
6 aug 2023
Jasper
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Piet
31 mei 2023
Piet
2 nachten verbleven in mei 2023
6/10 – Redelijk
Trudy
2 mei 2023
Trudy
1 nacht verbleven in april 2023
8/10 – Goed
dirk
Reisde met partner
17 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dichtbij het treinstation en het oude centrum, ook dicht bij goede restaurants.
dirk
2 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Flip
18 sep 2021
Positief: Personeel en service
Flip
2 nachten verbleven in september 2021
6/10 – Redelijk
Peter
Reisde met familie
8 aug 2021
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Klein en beschimmeld
Ligging is prima, kamer was heel klein, tweepersoonsbed qua formaat een ‘twijfelaar’. Receptie was zakelijk/onverschillig. Douche zat onder de schimmelvlekken.
Peter
1 nacht verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Jaap
18 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jaap
1 nacht verbleven in oktober 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
26 aug 2018
Ça va.
Ligging van het hotel is goed, maar de kamers echt erg klein. Pluspunt: zembad!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2018
6/10 – Redelijk
Robin
24 nov 2013
Robin
8/10 – Goed
Meyers, Schoten
1 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
bedden totaal niet comfortabel
De bedden was een heel duidelijk min punt . Ik heb niet de kans gekregen om een dubbel of twee enkel bedden te kiezen op de site . Dit zou wel mogen medegedeeld worden daar ik anders een ander hotel zou gekozen hebben. Het moet verder gezegd dat ook voor 1 persoon per bed de bedden niet comfortabel waren.
Meyers
8/10 – Goed
ann
2 jun 2012
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ligt zeer dicht bij de stad
heel aangenaam ,koffie op de kamer ,leuk,en een koninklijk ontbijt een aanrader !!!
ann
6/10 – Redelijk
MASAYUKI
Reisde met een groep
27 mrt 2026
駅に近いロケーションはとても便利です。
MASAYUKI
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
dominique, london
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Très bien situé ,face de la gare , 10 mns à pied du centre-ville, EXCELLENT SPA, chambre pas tres grande mais avec tout le confort, petit déjeuner parfait, dirigée par une dame très gentille qui veille que les tables soit nettoyée après le départ de chaque personnes tout en prenant soin de rapporter des croissants bien chaud quand le buffet se vide.
Un grand merci à lAgnesse et sa collègue à la réception, qui après une erreur de réservation de ma part, on tout fait pour réarranger la date de mon séjour.
Parking à €15 la nuit , très sécurisé.
dominique
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
KEIJI
Reisde met een groep
23 mrt 2026
14時過ぎでも部屋掃除完了ならチェックイン可能としてほしい。荷物は一時的に預かって頂きましたが。
KEIJI
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
MASAYUKI
Reisde met een groep
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
駐車場の入口が狭いので大型車は注意が必要。
MASAYUKI
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
marie claire
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La chambre très bien et très clame dommage que la douche soit un peux haute si non impeccable
marie claire
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Elisabeth
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L accueil et le personnel très sympathique et souriant. La propreté de l hôtel en général. La chambre est tout de même très petite et de ce fait le lit (140 cm) ainsi que la sdb, elle est bien décorée, cela suffit pour un court moment. Le déjeuner est bien copieux, la salle de restauration agréable. Le SPA est super, hammam, sauna, douche sensorielle et jacuzzi, la piscine ne fonctionnait pas mais elle est assez grande (dommage de prendre les serviettes de la chambre). L emplacement est très pratique. Un bon choix d hôtel.