Aparthotel Adagio Access Dijon République bevindt zich in Faubourg Nord, een wijk in Dijon, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek Hôtels Particuliers en Tour Philippe le Bon, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Darcy Square en Jardin de l'Arquebuse. Internationale Stad van Gastronomie en Wijn en Le Carrousel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dijon
Dole (DLE-Regionale luchthaven Franche-Comte) - 39 min. rijden
Restaurants
Pacha kebab
6 min. wandelen
Le petit bouchon
1 min. wandelen
Semeia Bar
5 min. wandelen
Le Brighton
7 min. wandelen
Chateau Bourgogne
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aparthotel Adagio Access Dijon République
Dit rookvrije aparthotel beschikt over parking, een wasserij en een 24-uurs receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een automaat. Elk aparthotel heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een televisie, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Aparthotel Adagio Access Dijon République heeft 106 kamers met een haardroger en verduisterende gordijnen. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een koelkast beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Speelplaats
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Waterkoeler
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: EUR 14 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 8 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Dagelijkse huishoudservice
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
106 units
6 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geluiddichte muren
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Individuele aankleding
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Onderling verbonden units beschikbaar
Waterkoeler
Zonne-energie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 8 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 15 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.87 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 8 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De rate plans waarbij ontbijt is inbegrepen, zijn enkel inclusief ontbijt voor volwassenen. Ontbijt voor kinderen van 4 -16 jaar dient afzonderlijk bij de accommodatie te worden betaald. Ontbijt voor kinderen van 0 - 3 jaar wordt niet in rekening gebracht.
Bij een verblijf van 8 nachten of langer is een wekelijkse schoonmaakservice inbegrepen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Adagio Access Dijon République?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 8 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Aparthotel Adagio Access Dijon République?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Aparthotel Adagio Access Dijon République van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 63, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel Adagio Access Dijon République inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Adagio Access Dijon République uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Aparthotel Adagio Access Dijon République?
Dit aparthotel ligt in Faubourg Nord, op 10 minuten wandelen van Dijon Congrexpo, Maison des Cariatides en Paroisse Saint Michel de Dijon. Ook Sint-Michielskerk en Hôtels Particuliers liggen op een kwartiertje wandelen. Station Dijon-Porte-Neuve ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Dijon-Ville is het 22 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel Adagio Access Dijon République
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 251 van 519 beoordelingen
10 - Uitstekend
251
Gastenscore: 8 - Goed. 221 van 519 beoordelingen
8 - Goed
221
Gastenscore: 6 - Redelijk. 38 van 519 beoordelingen
6 - Redelijk
38
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 519 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 519 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sjef de
1 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Prima plaats om te een paar dagen te overnachten ,alles prima geregeld en in een goede staat
Sjef de
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hendrikus
9 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Prima appartementen
Prima appartementen
Let erop dat er standaard geen handdoeken worden gewisseld.
Dicht in buurt van restaurants en centrum
Paar minuten met de metro vanaf Gare Dijon ville
Hendrikus
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mihi
30 dec 2025
レセプションの方がとても丁寧で親切でした。
部屋も清潔で快適でした。
Mihi
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacques
11 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Super, propre, sympa, accueillant, bien situé !
Jacques
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pascale
23 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Très bon rapport qualité prix
Pascale
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Chambre calme, petit déjeuner convenable, personnel accueillant et souriant, chambre propre et confortable, je recommande, nous avons été satisfait !
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pierre
10 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Très bien situé pour visiter la ville à pied
Pierre
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Audrey
7 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Sejour agreable.
Audrey
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valérie
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Absolument tout.
Valérie
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
16 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Très bon hôtel, prix attractifs, merci pour ce séjour.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maurits
26 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Good transit hotel, close to the city center, friendly staff and good breakfast for the price
Maurits
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BÉATRICE
9 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Studio nickel. Kitchenette juste ce qu'il faut impeccable. Bon rangement et bonne literie. Grande salle de douche super ! Rien à redire. A 400 m des transports et navette gratuite pour aller dans les multitudes de rues piétonnes.
BÉATRICE
7 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sam
25 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Väldigt bra!
Fräscht och rent hotell med gångavstånd till centrum. Finns bussar och annan kommunikation i närheten.
Sam
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Iris
29 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Sehr freundliches Personal! Uns hat es sehr gut gefallen.
Iris
8 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Viviane
15 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Excellent services à la réception et que de bons commentaires en général pour cet hôtel .
Viviane
7 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Fernando
11 okt 2025
Positief: Netheid, communicatie
El área de desayuno es demsiado pequeña y estrecha
Fernando
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christelle
27 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Bon accueil, à proximité du centre ville.
Christelle
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Matei
6 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Hôtel simple et agréable. Proche du centre-ville touristique. Silencieux. Personnel de réception sympathique et à l'écoute du client. Je le recommande pour un séjour sur Dijon.
Matei
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mame
9 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Un bon séjour
Nous avons fait une nuit à l’hôtel et cela s’est très bien passé . Nous avons été bien accueilli et l’hôtel était propre .
Mame
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicholas
2 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fairly central hotel
Fairly central hotel
Lovely helpful staff
Nicholas
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frédéric
24 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Bon emplacement et personnel sympathique.
Notre séjour était parfait. Hôtel à cinq minutes de l'arrêt tram République qui est desservie par les deux lignes tram et bus.
Frédéric
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patrick
19 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Alles den Erwartungen entsprechend
Patrick
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stéphane
21 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Personnel agréable, hôtel à proximité du centre historique, tout juste en retrait (calme).
Propreté et confort de la chambre.
Bon petit déjeuner pour la classe de l’hôtel.
Stéphane
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christian
13 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Man ist sich nicht ganz klar beim Personal, ob der Hund mit in den Frühstückstaum darf. Man wollte uns zunächst auf die Terasse in den Regen schicken, hat und dann aber in der Ecke des Frühstücksraums toleriert.
Wenn man schon einen Aufpreis für den Hund nimmt, sollte der auch mit in den Frühsücksraum dürfen.
Christian
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jody
30 jul 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Basic but nice
Basic hotel on edge of old part of Dijon. Very nice people at front desk.