Gehele woning

Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside

Zwembad met ligbedden en een pergola, omgeven door groen en bergen.
Een overdekt terras met een tafel, stoelen en een bank, en uitzicht op zee.
Terrein van de accommodatie
Een ruime woonkamer met een houten plafond, grote ramen, een eettafel en een televisie.
Exterieur

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside

  • Als je het terrein van Villa Vidal betreedt, voel je meteen de originele flair die dit huis omringt. Oude olijfbomen rusten tegen het huis, dat deels is opgetrokken uit natuursteen, en brengen meteen een gezellige sfeer over. Het rustieke karakter wordt bevestigd tijdens een rondleiding door de labyrintische villa. Verschillende gedeeltelijk overdekte terrassen nodigen je uit om te ontspannen en te genieten van het prachtige uitzicht. Er zijn ook verschillende comfortabele zitmeubels en een stevige eettafel, waar je desgewenst ook in de open lucht kunt ontbijten. Op een paar stappen afstand van het huis, iets verhoogd, is er een rechthoekig zwembad met aangrenzend, gedeeltelijk overdekt, betegeld terras met ligstoelen. Vanaf hier kan je blik ver weg glijden over de diepblauwe zee of in een andere richting naar de omringende, imposante, meestal beboste bergen. Omdat er van buitenaf geen zicht is op het pand, kun je je hier eigenlijk volledig ongestoord bewegen en naar hartenlust genieten van de mooiste tijd van het jaar.



    Het interieur van het huis is comfortabel en heeft een persoonlijk tintje. Hoogwaardige meubels en stijlvolle details wachten op je in de hal. De lichte woon/eetkamer met hoog plafond combineert op smaakvolle wijze functionaliteit met comfort en charme. Er is een tv met dvd- en cd-speler, comfortabele banken, schommelstoelen en een eettafel. Een paar geselecteerde items zoals de klassieke oven, de waardige woonkamertafel of de houten piano versterken de feel-good factor van deze centrale kamer. De massief houten balken aan het plafond maken de gezellige sfeer compleet. De keuken is ruim en volledig uitgerust. Naast de basisuitrusting zoals een oven en keramische kookplaat, is er ook een koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster. Een bijzonder kenmerk van het huis is de gezellige kleine bibliotheek, waar je boekenplanken vindt. In de smaakvol ingerichte slaapkamers kom je helemaal tot rust in dit kleine hoekje van de wereld. In een van de drie slaapkamers kijk je vanuit je bed uit op een natuurstenen muur, die indrukwekkend verlicht is en een bijzonder aangenaam effect heeft. Er zijn in totaal vier bedden van 0,90 x 1,90 meter en één van 1,50 x 1,90 meter. De badkamers zijn eenvoudig en functioneel.



    Kortom, dit is een huis met een wat ongewoon karakter dat individualisten zal aanspreken die houden van dicht bij de natuur en privacy. Als je zin hebt om te zwemmen, kun je naar een van de twee baaien gaan die Port de Valldemossa of Cala Deiá heten. Beide staan bekend om hun bijzonder heldere water. Het betoverende bergdorpje Valldemossa, dat door veel bezoekers spontaan wordt uitgeroepen tot de mooiste plek van het eiland, is zeker een bezoek waard. Naast de dagelijkse boodschappen kun je hier ook typische Mallorcaanse souvenirs kopen in kleine ambachtelijke winkeltjes. De individuele Villa Vidal wordt omringd door een prachtige natuurlijke tuin en heeft een uniek uitzicht op de zee bij Valldemossa. Het dorp ligt op 410 meter hoogte en is dromerig gebleven in zijn zijstraten. Je vindt er prachtige huizen omringd door een betoverend landschap. Als het gaat om bars, restaurants en winkelen, is Valldemossa the place to be.







    Opmerking: Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat de EU-consumentenwetgeving mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je hetzelfde niveau van klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.



    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Privé zwembad (36m2)

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

    - Huisdieren: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt bij de zee in Deià. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Port de Sóller. Ga naar Cala Deià en Plaça d'Espanya als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Palma Arena of kies voor een avondje uit bij Meliá Palma Marina. Bekijk onze reisgids voor Deià
Meer vakantiehuizen in Deià
Kaart
Deia

In de buurt

  • Een kustlandschap met helder turquoise water, rotsachtig terrein en pijnbomen.
    Cala Deià
    12 min. rijden - 8.4 km
  • Een kustplaats met een jachthaven, een rotsachtige kustlijn en gebouwen op een helling.
    Playa de Port de Sóller
    24 min. rijden - 21.3 km
  • Een kustlandschap met een opvallende rotsformatie, een vuurtoren en een bergachtergrond.
    Jachthaven van Port de Sóller
    25 min. rijden - 22.4 km
  • Een kustplaats met een opvallend wit vuurtoren, rotsachtige kliffen en een heldere blauwe zee.
    Vuurtoren van Port de Sóller
    29 min. rijden - 23.4 km
  • Son Marriog
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Es Caülls - 28 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 53 min. rijden

Restaurants

  • Es Taller
    6 min. rijden
  • Cappuccino Valldemossa
    10 min. rijden
  • Sa Fonda
    6 min. rijden
  • La Posada
    13 min. rijden
  • Barbaflorida Café
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice home in Deia with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 1,1 km van Son Marriog en op 5 km afstand van Cala Deià en Huis van Robert Graves. Sa Caleta ligt op 4,8 km.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk