Gehele flat·Particuliere eigenaar
CENTER- MEZQUITA 4 to 8 BEDS 2 x HAITACIóN AND SOFA
Dit appartement met een keuken ligt op wandelafstand van Mezquita-catedral de Córdoba
Fotogalerie voor CENTER- MEZQUITA 4 to 8 BEDS 2 x HAITACIóN AND SOFA





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele flat
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie A/CO/001906
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House Condo
House Córdoba
House Condo Córdoba
Centro Mezquita DE 2a8 Huespedes Pida Presupuesto
Over deze buurt
dit appartement ligt in Córdoba in het stadscentrum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parque Natural Sierra de Hornachuelos en Arroyo de Valchillón. Daarnaast kun je ook Casa Ramón García Romero en Gran Teatro de Córdoba bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Tuinen van het Alcázar en Botanische Tuin van Córdoba zijn ook een bezoek waard.

Córdoba, Córdoba
In de buurt
- Plaza de las Tendillas - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Mezquita-catedral de Córdoba - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Romeinse brug - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Alcazar van Cordoba - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Palacio de Viana - 14 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Mercado Victoria - 5 min. wandelen
- Burger King - 2 min. wandelen
- Hnos. Roldán - 3 min. wandelen
- Parrilla Argentina - 5 min. wandelen
- Aromas Caf é - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over CENTER- MEZQUITA 4 to 8 BEDS 2 x HAITACIóN AND SOFA
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
29 mei 2023
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in mei 2023