Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Fable Christchurch bevindt zich vlak bij een metrostation in Centrum van Christchurch, een buurt in Christchurch die eenvoudig te voet te bezoeken is en niet ver van gezellige winkelstraten ligt. Geniet van de prachtige natuur bij Sumner Beach en Margaret Mahy Playground. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Christchurch Tram en The Arts Centre. Botanic Gardens en Caddyshack City zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. De centrale ligging van dit hotel is populair. Bekijk onze reisgids voor Christchurch
166 Gloucester Street, Christchurch, 8011
In de buurt
New Regent Street
1 min. wandelen - 0.1 km
Cathedral Square
2 min. wandelen - 0.2 km
Theatre Royal
2 min. wandelen - 0.2 km
Te Pae Christchurch Convention and Exhibition Centre
3 min. wandelen - 0.3 km
Riverside Market
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Christchurch - 11 min. rijden
Christchurch International Airport (CHC) - 20 min. rijden
Restaurants
Market Place
3 min. wandelen
The Church Brew Bar
3 min. wandelen
Christchurch Tramway Restaurant
1 min. wandelen
Mexico
3 min. wandelen
The Last Word
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Fable Christchurch
Hotel met een luxe stijl in Centrum van Christchurch
Overweeg een verblijf bij Fable Christchurch en geniet van een droogkuis/wasserijservice, een open haard in de lobby en een bar. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Naast een fitnesscentrum en conferentieruimte, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), valetparkeerservice en een 24-uurs receptie
Een vergaderruimte, een kluis bij de receptie en een computerstation
Een lift, een feestzaal en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de centrale ligging en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 171 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en (laptop)kluisjes, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Hd-televisies van 32 inch met kabelzenders
Recyclage, koelkasten en waterkokers
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Qualmark Sustainable Tourism Business Award, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Betaalfilms
iPod-dock
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Recycleren
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2.5 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie heeft gemeenschappelijke ruimtes en is daarom niet geschikt voor gasten die in quarantaine dienen te gaan.
De maximum voertuigafmetingen van de parkeerfaciliteiten van de accommodatie zijn 5 meter lang, 2 meter breed, 1,8 meter hoog en een gewicht van 2 ton.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan NZD 45.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer NZD 30 per persoon
Valetparkeerkosten: NZD 40 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: NZD 40 per dag (op 20 meter afstand)
Toeslag voor extra bed: NZD 45.0 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag van 2.5 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vó ór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Deze accommodatie biedt beperkte wifi-toegang tot 1 mbps voor maximaal 4 apparaten per kamer. Tegen betaling van een toeslag is deze datalimiet uit te breiden.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gratis wifi op de kamer is beschikbaar, maar er geldt een toestellimiet van maximum 4.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Classificatie volgens Qualmark®, dat de officiële sterrenclassificaties toekent aan accommodaties in Nieuw-Zeeland.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Christchurch Rendezvous Hotel
Rendezvous Christchurch
Rendezvous Hotel Christchurch
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Fable Christchurch?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Fable Christchurch?
Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij Fable Christchurch van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van NZD 40 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Fable Christchurch inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Fable Christchurch uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Fable Christchurch?
Dit luxe hotel ligt in Centrum van Christchurch, vlak bij New Regent Street, Theatre Royal en Christchurch Tram. Ook Cathedral Square en Te Pae Christchurch Convention and Exhibition Centre liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Fable Christchurch
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 609 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
609
Gastenscore: 8 - Goed. 265 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
265
Gastenscore: 6 - Redelijk. 88 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
88
Gastenscore: 4 - Matig. 20 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
20
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 18 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
18
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Sadako
25 apr 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The bed was very comfortable.
The staff were friendly and helpful.
Peter
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Sian
Zakenreiziger
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spotless, all the staff are lovely, and the breakfast was well stocked
Sian
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Butterworth
Reisde met partner
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked the fully separate bathroom unlike a lot of other Hotels rooms atm. Nespresso machine great too
Butterworth
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Samantha
Reisde met partner
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location to explore. Bed was really comfortable and the breakfast options were good. Highly recommend the Italian opposite the hotel!
Samantha
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Catherine
Reisde met partner
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Need to rethink lifts. Everything else was good
Catherine
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jacky
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast
Jacky
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Julian
Reisde met partner
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable hotel, close to everything, check in and out was quick and efficient, would stay at this hotel again
Julian
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Natasha
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Natasha
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Judith, Thames Coromandel
30 mrt 2026
Judith
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Mike, Nelson
29 mrt 2026
Mike
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All staff were very efficient , friendly. And helpful. Very good job
Michael
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
abe
14 mrt 2026
abe
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Edward, Ridgefield
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Very nice hotel.
Edward
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Chris
Reisde met een groep
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice shops and food close
Chris
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Zheng
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No
Zheng
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Darren
Reisde met partner
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideal location in the centre of Christchurch.
Modern hotel. Nice room. Great view across city from upper floors.
Parking rather expensive but paid options close by. Hotel offered a valet parking service at $40. If you arrive early in the days it’s worth it, but of arriving near 4pm then cheaper to use local car parks.
Breakfast not included, costs extra $38 each.
We found a nice cafe just over the road.
Darren
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Karen
25 feb 2026
Karen
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Keith
Reisde met partner
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room spotless. Staff exceptional. Ate in thier restaurant both nights and couldn't work out why more people weren't there - the team.can cook and the menu suited us perfectly..
Keith
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
colin, ramsey
Reisde met familie
11 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
All exceptionally good .
colin
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Stuart, Suttons Bay
Reisde met een groep
10 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and modern hotel in a great location; walkable to many restaurants, shopping and the tram. Rooms were very small though and gym was poor; we had booked this hotel expecting a decent gym but were greatly disappointed by the small enclosed space.
Stuart
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ofir
Zakenreiziger
3 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great place, good location and the stuff were amazing
Ofir
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Hayley
2 feb 2026
Hayley
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
2 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and spacious room we stayed in.
Mark
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Preeya
29 jan 2026
Staff kindly checked me in early, upgraded my room, gave great local recommendations and were super helpful. Room was wonderful with a jacuzzi and supersize shower. Had to rethink plans and en