Mooie accommodatie met twee verdiepingen in de woonwijk Real de la Barrosa, op 3 km van het gelijknamige strand, met capaciteit voor 7 personen, met fantastische gemeenschappelijke ruimtes die elke bezoeker zullen verrukken.
UITRUSTING De accommodatie heeft twee slaapkamers, de eerste met een tweepersoonsbed van 1,50m, airconditioning en plafondventilator, de tweede met een stapelbed, een eenpersoonsbed en plafondventilator. In de woon-eetkamer is er airconditioning, plafondventilator, slaapbank voor twee personen, 50" Smart TV en WIFI. Er is een complete badkamer met douche en een toilet. De keuken is uitgerust met allerlei elektrische apparaten (vaatwasser, wasmachine, koelkast, oven, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, keukengerei...etc). Het huis heeft twee veranda's met barbecue en tuinmeubilair. Er is een privéparkeerplaats op het terrein. Kleine huisdieren zijn toegestaan tegen betaling.
LOCATIE Het huis ligt op 3 km van het prachtige strand van La Barrosa, met supermarkten, restaurants en andere diensten in de buurt. In Chiclana kunt u genieten van de goede en gevarieerde gastronomie in bars, restaurants, strandbars...enz. Bezienswaardigheden variëren van monumenten zoals de Ermita de Santa Ana, Museo de Chiclana, Iglesia de San Telmo....etc tot een boottocht naar het Islote de Sancti Petri, een bezoek aan de markt of een wandeling door het natuurpark La Bahia. 22,8 km van Conil, 80, 3 km van Tarifa of 27,3 km van Cádiz.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment 'Barrosa' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning
Los Gallos-Cerromolino
Apartment 'Barrosa' with Shared Pool, Private Terrace and Air Conditioning
dit appartement ligt in Los Gallos-Cerromolino, een wijk in Chiclana de la Frontera. Bezoek culturele hoogtepunten Fragua Camarón de la Isla en Museo Histórico Municipal. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Club de Golf Novo Sancti Petri en La Estancia Golf. Bekijk onze reisgids voor Chiclana de la Frontera
Beschikt Villa Mar in La Barrosa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Mar in La Barrosa?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Mar in La Barrosa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Mar in La Barrosa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Mar in La Barrosa?
Dit appartement ligt in Los Gallos-Cerromolino, op 1,3 km van Marismas de Sancti Petri en op 5 km afstand van Golf van Cádiz en Kerk van Johannes de Doper. Ook Convento de Jesus Nazareno en Torre del Reloj liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Mar in La Barrosa
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ibon U.
14 aug 2023
La casa estaba reformada limpia y bien decirada Estaba un poco lejos de la playa
La casa estaba reformada limpia y bien decirada Estaba un poco lejos de la playa