Holiday Home 'Mevak' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning
Het vakantiehuis Casa Mevak ligt in Chiclana de la Frontera en heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. De woning van 70 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 6 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, een tv, airconditioning en een wasmachine. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar. Deze accommodatie beschikt over een privézwembad, een tuin en een barbecueplaats.
Het zwembad is geopend van mei tot oktober.
De woning ligt dicht bij het strand.
Er is parkeergelegenheid voor maximaal 2 auto's op het terrein.
Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.
Maximaal 5 huisdieren zijn toegestaan.
Het vieren van evenementen in deze accommodatie is niet toegestaan.
Deze accommodatie beschikt over een handig zelf inchecksysteem.
Houd er rekening mee dat er op het moment van uw bezoek watervoorschriften van de overheid van kracht kunnen zijn, die van invloed kunnen zijn op het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het beperken van het gebruik van kraanwater.
dit vakantiehuis ligt in Chiclana de la Frontera. Centro Comercial Novocenter en Plaza de Abastos zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je La Barrosa Beach en Marismas de Sancti Petri verkennen. Fragua Camarón de la Isla en Trafalgar Surf zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Chiclana de la Frontera
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Mevak' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Mevak' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Mevak' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Mevak' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Chiclana de la Frontera ligt op 2 km afstand van Kerk van Johannes de Doper, Convento de Jesus Nazareno en Torre del Reloj. Ook Marismas de Sancti Petri en Golf van Cádiz liggen op 5 km afstand.