deze cottage ligt in Castle Douglas. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Cairn Holy Chambered Cairn en Cardoness Castle. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Laggan Outdoor en Cally Gardens een bezoekje brengen. Tolbooth en Swallow Theatre zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Castle Douglas
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 50% amount for a cancellation after the reservation is made.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DG01423F
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
su-UK5581-UK5581
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom accommodation in Mossyard, near Gatehouse of Fleet?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat 3 bedroom accommodation in Mossyard, near Gatehouse of Fleet?
Deze cottage in Castle Douglas ligt op 0,4 km van Laggan Outdoor en op 5 km afstand van Mossyard Beach en Cairn Holy Chambered Cairn. Ook Cardoness Castle en Mill on the Fleet liggen op 10 km afstand.