Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Casa La Fe By BespokeColombia bevindt zich in Ommuurde stad Cartagena, een wijk in in Cartagena, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Klokkentoren en Huis van Gabriel GarcĆa MĆ”rquez. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Cartagena Fishing Club en Muelle de Los Pegasos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jaime Moron-stadion of Estadio de Sóftbol de ChiquinquirĆ”. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Calle 2 de Badillo #36-125, Centro, Cartagena, Bolivar, 130001
In de buurt
Klokkentoren
3 min. wandelen - 0.3 km
Muren van Cartagena
5 min. wandelen - 0.4 km
Conferentiecentrum Cartagena de Indias
6 min. wandelen - 0.6 km
Kerk en klooster van San Pedro Claver
8 min. wandelen - 0.7 km
Plaza de BolĆvar
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 9 min. rijden
Restaurants
Los Tacos Del Gordo
1 min. wandelen
Pezetarian
1 min. wandelen
Mistura
1 min. wandelen
Townhouse Rooftop
1 min. wandelen
Da Prieto
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Casa La Fe By BespokeColombia
Hotel vlak bij Klokkentoren
Hotel Casa La Fe By BespokeColombia ligt in de buurt van Conferentiecentrum Cartagena de Indias en verwent gasten met een gratis Ć la carte ontbijt, een poolbar en een dakterras. Naast een tuin en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Een 24-uurs receptie, conciƫrgeservice en gratis kranten
Een computerstation, wasservice en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
(kleer)kasten, plafondventilators en dagelijkse schoonmaak
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan COP 150000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
ToeslagĀ voor extra bed: COP 150000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bijĀ de check-inĀ wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komenĀ met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 11755
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Casa La Fe By BespokeColombia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Casa La Fe By BespokeColombia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Casa La Fe By BespokeColombia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Casa La Fe By BespokeColombia?
Dit hotel ligt in Ommuurde stad Cartagena, op 5 minuten wandelen van Iglesia de Santo Toribio de Mangrovejo en Klokkentoren. Ook Conferentiecentrum Cartagena de Indias en Strand van Bocagrande liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Casa La Fe By BespokeColombia
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 226 van 331 beoordelingen
10 - Uitstekend
226
Gastenscore: 8 - Goed. 87 van 331 beoordelingen
8 - Goed
87
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 331 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 331 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 331 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 ā Uitstekend
Geverifieerde reiziger
29 aug 2018
Good choice
Very pleasant hotel, kind staff, nice small pool, silent, centrally located in old toen
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 ā Uitstekend
Jamie
Reisde met partner
12 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is wonderful. Rooms are clean and the hotel is charming. A great place to stay.
Jamie
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 ā Uitstekend
bruno, LEVALLOIS PERRET
Reisde met familie
11 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean, well kept and the hotel staff were phenomenal. The overall location was amazing too, we could walk to anything we wanted and there was always action to be had. We loved it and will surely be back!!!
Mariell
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 ā Uitstekend
Georges
10 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice superior room with balcony and the hotel is well located. Staff is kind and proactive.
Georges
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 ā Uitstekend
Michael
7 dec 2025
Staff aims to please! Room was top notch, breakfast was over the top. Most of all is the location, Centro Cartagena, inside the UNESCO Heritage walled city. The hotel is across from a spacious park and surrounded by restaurants. Steps away, next to the park, is a Cartagena street-food specialty, arepa de huevo. Donāt miss the chance to stay at this wonderful boutique hotel!
Michael
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 ā Goed
MABEL, San Francisco
Reisde met partner
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent!!
MABEL
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 ā Uitstekend
Sandra S
7 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Casa La Fe is incredible. The room was clean, comfortable and very well organized. The staff is incredible. It started with the hotel reaching out to me a day before my arrival asking how they can help - expected arrival time, activities that I was interested in, and any other help needed. We arrived early and they stored our luggage and sent a text when the room was ready hours before the normal check-in time.
Kevin
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 ā Uitstekend
Edwin
Reisde met een groep
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Have lunch and dinner available
Edwin
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 ā Uitstekend
Virginia
Reisde met een groep
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Adoro me hospedar no Casa la Fe! Me sinto em casa! Aconchegante, limpo, otimo staff, super bem localizado. NĆ£o tem elevador. Mas hĆ” quartos no terreo, para quem tem problemas de acessibilidade!
Virginia
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 ā Uitstekend
Karen
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo estaba súper bien. Limpio, cómodo, seguro, y el personal muy amable y servicial! Bueno aire acondicionado y WiFi
Karen
5 nachten verbleven in september 2025
8/10 ā Goed
Jenny
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Jenny
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 ā Uitstekend
Marilyn
1 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was our first time in Cartagena and glad we chose this hotel for our stay.
Marilyn
3 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 ā Redelijk
alvaro
5 aug 2025
alvaro
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 ā Uitstekend
Jill
Reisde met een groep
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect stay in old Cartagena
What a special hotel. Our loft room with balcony was comfortable and super-cute. The daily breakfast was great. The rooftop terrace, bar, and tiny pool was a great way to end the day. The staff helped us find a driver to take us on an excursion to Baru. All around A++.
Jill
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 ā Uitstekend
Karla
Reisde met een groep
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La propiedad super linda, limpia, excelente atención
Karla
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 ā Uitstekend
Wilkerson
27 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy bonito hotel
Todo muy bien desde la recepción hasta la habitación.
Muy bien ubicado.
Desayuno muy bien.
Ma Antonieta
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 ā Uitstekend
Mario
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente
Excelente localização, hotel e atendimento!
Mario
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 ā Uitstekend
Mariana
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mariana
5 nachten verbleven in april 2025
10/10 ā Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
28 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place in the center of the old town
The hotel is beautifully restored to maintain the look of its original construction. The room we booked was a mix of modern and classic designed. The staff is amazing and helped us get to know the city with amazing service throughout our stay.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 ā Uitstekend
Eduardo
20 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful little hotel great staff close to every thing
Eduardo
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 ā Goed
Justyna
7 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Justyna
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 ā Uitstekend
MarĆa
Reisde met partner
27 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bella habitación, hotel con estilo cartagenero, precioso. El desayuno variado y abundante. Todo el personal ha sido encantador.