Gehele woning·Particuliere eigenaar

Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖

Fotogalerie voor Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖

Dineren
Woonruimte
4 slaapkamers, wifi, beddengoed
Een douche, handdoeken, toiletpapier
Privékeuken

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 14

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis beschikt over een wasmachine, 2 een badkamer en een zetelbed.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van airconditioning. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten) met max. 14 zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 128978

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in El Bosque, een wijk in Cartagena. Bezoek Centro Cultural Ciudad Movil en Museo Naval del Caribe, plaatselijke attracties, of ga naar Centro Comercial Caribe Plaza en Promenade van La Castellana als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Campo Softball Nuevo Bosque of Jaime Moron-stadion. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Meer vakantiehuizen in Cartagena
Kaart
Cartagena de Indias, Bolívar

In de buurt

  • This is from #Cartagena das Índias at #Colombia If You visit there please enjoy the #sunset at Cartagena`s #beach
To know more visit:
1aviagem.com
#1aviagem
#Rediscover
#Culture
    Contecar Terminal
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Bazurto Markt
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Campo Softball Nuevo Bosque
    5 min. rijden - 1.8 km
  • Haven van Cartagena
    11 min. rijden - 4.8 km
  • Cartagena de Indias Cruise Terminal
    11 min. rijden - 4.8 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 22 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Santa Cruz
    5 min. wandelen
  • Nuevo Leung Yuen
    13 min. wandelen
  • Pleyclub night
    4 min. wandelen
  • La Pesebrera
    19 min. wandelen
  • Kokoriko
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Waar staat Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖?

Dit vakantiehuis ligt in El Bosque, op 3 km afstand van Campo Softball Nuevo Bosque, Haven van Cartagena en Bazurto Markt. Ook Cartagena de Indias Cruise Terminal en Santa Cruz Jachthaven liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Casa Colonial al Lado de la Playa 🏖