The Residences at Crystal Towers ligt in Century City, een wijk in Kaapstad. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Long Street. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Table Mountain en Camps Bay Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Grand West of Good Hope Centre. Kajakken, windsurfen en rondvaarten, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Kaapstad
Century Boulevard, Century City, Cape Town, Western Cape, 7441
In de buurt
Internationaal congrescentrum Kaapstad
11 min. rijden - 10.9 km
Long Street
12 min. rijden - 11.2 km
Camps Bay Beach
26 min. rijden - 20.0 km
Canal Walk-winkelcentrum
2 min. wandelen - 0.2 km
Intaka Island Bird Sanctuary
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Goodwood - 7 min. rijden
Station Kaapstad - 18 min. rijden
Kaapstad (CPT-Cape Town Intl.) - 22 min. rijden
Restaurants
Urban Umami
3 min. wandelen
tashas Cafe
8 min. wandelen
Caffè Magnifico
10 min. wandelen
Wimpy
7 min. wandelen
Starbucks
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Residences at Crystal Towers
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook een conciërgeservice en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een wasserij, een kluis bij de receptie en meertalig personeel. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Maak na een lange dag gebruik van je televisie met satellietzenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en luxe beddengoed.
The Residences at Crystal Towers heeft 50 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een haardroger. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
In dit aparthotel in Kaapstad is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en gratis toiletartikelen. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 22.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Restaurants ter plaatse
Knife
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: ZAR 325 per persoon
Een restaurant
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met satellietzenders
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Kajakken in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
50 units
9 etages
Gebouwd in 2008
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer ZAR 325 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 350 per persoon (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: ZAR 350 (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Sterrenkwalificatie toegekend door de Tourism Grading Council of South Africa (TGCSA) – de officiële kwaliteitsmanagementorganisatie in Zuid-Afrika.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Crystal Residences
Residences Crystal Towers Apartments
Residences Crystal Towers Apartments Cape Town
Residences Crystal Towers Cape Town
Residences Crystal Towers Apartment Cape Town
The Residences at Crystal Towers Cape Town
The Residences at Crystal Towers Aparthotel
The Residences at Crystal Towers Aparthotel Cape Town
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Residences at Crystal Towers?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The Residences at Crystal Towers?
Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij The Residences at Crystal Towers van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Residences at Crystal Towers inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij The Residences at Crystal Towers uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt The Residences at Crystal Towers een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 22.00 uur. Er geldt een toeslag van ZAR 350 per persoon.
Waar staat The Residences at Crystal Towers?
Dit aparthotel ligt in Century City, op 0,5 km van Canal Walk-winkelcentrum en op 3,1 km van Milnerton Beach. Ook Grand West en Natuurreservaat Rietvlei liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Residences at Crystal Towers
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 90 van 153 beoordelingen
10 - Uitstekend
90
Gastenscore: 8 - Goed. 33 van 153 beoordelingen
8 - Goed
33
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 153 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 153 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 153 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
N E D
19 jan 2024
N E D
1 nacht verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Verona
Zakenreiziger
31 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer
Staff where amazing
Verona
20 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Caroline Louise
8 jan 2026
Caroline Louise
7 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Dolapo
7 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
To parking access in and out from 11pm till 6am.
Dirty apartment blinds, dirty shower corners. Black spots all over. Very disappointing
Dolapo
1 nacht verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Ryan
2 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
The staff were very friendly and helpful. However, the apartment itself was well below an acceptable standard. The towels were extremely worn, there was no hand soap provided in the bathroom, and the overall cleanliness of the apartment was very poor. Given the condition, the apartment was not worth the price charged.
Ryan
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Juan, Panama City
18 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing service
Juan
7 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Chandru
Zakenreiziger
18 dec 2025
Negatief: Comfort kamer
Not sure why they no longer provide bottles of water. Also no shower gel. Very disappointing!
Chandru
1 nacht verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Naseema
Reisde met familie
3 dec 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
No water provided as advertised
Bad carpet stains. Carpet worn out
Only hand soap for toiletries
Washing machine had terrible odor
Mirror panels broken
ETC
Naseema
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
28 nov 2025
Peter
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Esumi
26 nov 2025
Esumi
8 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Matthew
15 nov 2025
Matthew
5 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
JUN
10 nov 2025
JUN
6 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
PEI HSIUNG
19 okt 2025
PEI HSIUNG
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Brigitte
12 okt 2025
Brigitte
4 nachten verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Grant
Zakenreiziger
12 okt 2025
Negatief: Netheid
Not woth the money
The room looks run down , the shower was clogged up , shower shoap holder is rusted , shower extracter van did not work and was rusted , few light did not work , tv remove dis not work even after changing batteries , batroom door at the bottom was busy peeling off , no water in the room for guest , no guidance to what numbers to press on the phone to rease reception , only had 1 towl in the room had to ask for more towls overall not worth the money , staff are very friendly and was helpful
Grant
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Emmanuel
Zakenreiziger
5 okt 2025
OK!
Emmanuel
6 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Martin
Reisde met familie
20 sep 2025
Dissapointing
No wifi and TV in main bedroom did not work. Bathroom door in geust bedroom cannot close. No water coffee or tea as advertised. Dissapointing
Martin
1 nacht verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Hasina
Zakenreiziger
30 aug 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Pillows and towelling needs some serious attention. Attention to cleanliness needs to be relooked at.
Hasina
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Juan, Panama City
24 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing stay. Cant wait to go back.
Juan
21 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Christopher John
23 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is next level tgey go above and beyond for you friendly courteous clean just an all iver amazing place
Christopher John
10 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 aug 2025
Positief: Netheid
Below Average
1. Booked a 2 bedroom apartment but got a studio instead
2. No hot water
3. No extra blankets / covers
4. Room was not ready by check in time
5. No parking provided although the reservation said basement parking would be provided
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
E
Reisde met een groep, Zakenreiziger
2 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great view and area
E
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Catherine
26 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Catherine
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Samantha
Reisde met familie
23 jul 2025
Positief: Comfort kamer
The place looked good and had clean surfaces but it was not cleaned properly when you really look, the couch was dirty and its really worn out, there was also a piping sound that contantly went throughout our stay that made it hard to sleep, and also construction work in the mornings that woke us up. I let the staff know but they weren’t able to fix it.
But the location is great, view was beautiful, staff was very friendly and parking was also good.