Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht. Ook vanwege de rustige ligging is de woning populair.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 7 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 extra bed op slaapbank en TV. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer met 2 stapelbedden. Kooknis met gasfornuis, koelkast en magnetron. badkamer met douche, WC en bidet. Bovendien heeft uw vakantiewoning met wasmachine.
Ligging Porto Santa Margherita. Het vakantieappartement bevindt zich in een gerenoveerd woonblok. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Wasmachine. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder en brandblusser.
Zwembad Alle zwembaden staan voor gemeenschappelijk gebruik ter beschikking. Buitenzwembad (in gebruik van begin juni tot begin september 7 m x 14 m 2,50 m diep).
Huisdier toegestaan, EUR 40.00/dier en week.
Afstand Winkelen 100 m, Restaurant 100 m, Centrum 100 m. In de zomer: Adriatische Zee 50 m in Porto Santa Margherita.
Verdeling Vakantiewoning, 1e etage, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 40 m², in totaal 7 bedden (waarvan 1 extra bed).
Kamer Woon-/slaapkamer met 1 extra bed op slaapbank/sofa, tv en toegang tot het balkon. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Slaapkamer met 2 stapelbedden. Kitchenette met gasfornuis, koelkast en magnetron. Badkamer met douche, wc en bidet.
dit appartement ligt in Porto Santa Margherita, een wijk in Caorle. Bezoek Porto Darsena dell'Orologio en Golf Pra' delle Torri als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Pineta Park en Spiaggia di Ponente. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Armando Picchi of kies voor een avondje uit bij Piazza 1 Maggio. Bekijk onze reisgids voor Caorle
Zijn huisdieren welkom bij Holiday flat with pool?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday flat with pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday flat with pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday flat with pool?
Dit appartement ligt in Porto Santa Margherita, op 3 km afstand van Spiaggia di Levante, Porto Darsena dell'Orologio en Scogliera Viva. Ook Municipio a Caorle en Caorle Archeologisch Zee Museum liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday flat with pool
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen