Geheel appartement

Stylish 2-Bed Apartment in Kingston

Fotogalerie voor Stylish 2-Bed Apartment in Kingston

Een moderne woonkamer met een eethoek, een groot raam en een hangklok.
Een sportschool met diverse fitnessapparaten, een bank en een wandairconditioning.
Een zwembad met zonnescherm, omringd door potplanten en tuinmeubilair.
Een woongebouw met een verzorgde tuin, een geplaveid pad en een heldere lucht.
Een moderne woonkamer met een leren bank, een houten salontafel, een boekenkast en een flatscreen televisie.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stylish 2-Bed Apartment in Kingston

  • Welkom in ons uitnodigende appartement in Kingston, waar de groene omgeving en het doordachte interieur een ontspannen uitvalsbasis vormen voor werk of vrije tijd. Geniet van het gemak van zelf inchecken via een slim slot, een volledig uitgeruste keuken, comfortabele woonruimtes en een veilige overdekte parkeerplaats. Op slechts een steenworp afstand van de cafés, restaurants en schilderachtige wandelroutes van Kingston Foreshore, is het een ideale plek om u thuis te voelen.

    De ruimte
    Natuurlijk licht stroomt door het appartement en vormt een perfecte aanvulling op de warme houten vloer en het rustgevende interieur. Of u nu geniet van een rustig kopje koffie in de ochtend voordat u Canberra gaat verkennen of terugkeert na een dagje aan de Foreshore, dit gastvrije appartement is met zorg ingericht om alledaags comfort te combineren met een ontspannen verblijf in hotelstijl.
    Indeling: , , , , , Internettoegang DSL, , keuken(eettafel, kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(Queen Bed), badkamer(wasdroger, wasmachine, haardroger, , ), EHBO-post, Speeltuin, TV, balkon of terras, verwarming, airconditioning, zwembad, strijkijzer, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , , , Carbon monoxide detector, Coffee, Conditioner, Long term stays allowed, Room-darkening shades, Shower gel, Town, Wine glasses

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Aanwezig

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Aanwezig

Over deze buurt

dit appartement ligt in Canberra in het stadscentrum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Red Hill Nature Reserve en Canberra Nature Park. Daarnaast kun je ook National Gallery of Australia en Old Parliament House bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Questacon en Albert Hall zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Canberra
Meer appartementen in Canberra
Kaart
Kingston

In de buurt

  • Een kalm meer met een hoge toren die in het water weerspiegelt, omringd door bomen en een brug op de achtergrond.
    Lake Burley Griffin
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een modern gebouw met een 'coles' bord, omringd door bomen en een aangelegde tuin.
    Manuka Shopping Centre
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Een wit gebouw met een wapperende vlag, treden en een familiewapen.
    Old Parliament House
    3 min. rijden - 2.3 km
  • Een bord van het Nationaal Galerij van Australië met bomen op de achtergrond.
    National Gallery of Australia
    5 min. rijden - 2.7 km
  • Cusack Centre
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Kingston Canberra Station - 14 min. wandelen
  • Canberra, Gemenebest Australië (CBR-Internationale luchthaven Canberra) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Agostinis Italian Restaurant
    8 min. wandelen
  • Wonderburger
    4 min. wandelen
  • Rosemary By Eighty Twenty Cafe
    1 min. wandelen
  • Kingston Hotel
    8 min. wandelen
  • Tokyo Canteen
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Stylish 2-Bed Apartment in Kingston over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Stylish 2-Bed Apartment in Kingston?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stylish 2-Bed Apartment in Kingston inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stylish 2-Bed Apartment in Kingston uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stylish 2-Bed Apartment in Kingston?

Dit appartement ligt in Kingston, op 10 minuten wandelen van Cusack Centre en Lake Burley Griffin. Ook Manuka Oval en East Basin liggen op een kwartiertje wandelen. Kingston Canberra Station ligt op 14 minuten wandelen.