Mallorca Rocks Apartments bevindt zich in Magaluf, een wijk in in Calvia, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Jachthaven van Puerto Portals en Haven van Palma de Mallorca zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Palma Nova en Playa de Illetas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tennis Academy Mallorca of Visit Mallorca Estadi. Bekijk onze reisgids voor Calvia
Avenida de las Palmeras, 2, Magalluf, Calvia, Mallorca, 07181
In de buurt
Katmandu Park
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa de Palma Nova
13 min. wandelen - 1.1 km
Momentum Plaza
1 min. wandelen - 0.1 km
Magaluf Strand
4 min. wandelen - 0.4 km
Lollipops Kinderfeestlocatie en Avonturenspeelplaats
6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Station Marratxí Pont d'Inca - 19 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 29 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
Starbucks
3 min. wandelen
Pizza Hut
3 min. wandelen
Restaurante Europa
1 min. wandelen
Benny Hill
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mallorca Rocks Apartments
Dit appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een bar/lounge en een cadeauwinkel of kiosk. Parkeren is gratis. Je vindt er ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een kluis bij de receptie en meertalig personeel. Elk appartement heeft een balkon, een zetelbed en een keuken met een koelkast. Een eetruimte, een zitruimte en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Mallorca Rocks Apartments heeft 120 kamers met een plafondventilator. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte met zetelbedden. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een eetruimte, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in het appartement: inbelinternet (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: kabelinternet (toeslag)
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Eetopties
Een bar/lounge
Slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Balkon
Comfort
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Diensten en faciliteiten
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
In een uitgaansbuurt
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur
Fietsenverhuur
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
120 units
5 etages
Fietsenverhuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 12.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mallorca Rocks
Mallorca Rocks Apartments
Mallorca Rocks Apartments Calvia
Mallorca Rocks Calvia
Rocks Mallorca
Mallorca Rocks Apartments Apartment Calvia
Mallorca Rocks Apartments Calvia
Mallorca Rocks Apartments Apartment
Mallorca Rocks Apartments Apartment Calvia
Veelgestelde vragen
Beschikt Mallorca Rocks Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Mallorca Rocks Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Mallorca Rocks Apartments inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mallorca Rocks Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Mallorca Rocks Apartments?
Dit appartement ligt in Magaluf, op 2 km afstand van Momentum Plaza en Playa de Palma Nova. Ook Magaluf Strand en Lollipops Kinderfeestlocatie en Avonturenspeelplaats liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Mallorca Rocks Apartments
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,6
Netheid
7,4
Locatie
6,6
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 44 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 44 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 44 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 44 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 44 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
ale, como
28 mrt 2016
Negatief: Netheid
Albergo al centro di magaluf
Albergo situato al centro di magaluf sconsigliato per coppie ma consigliato per gruppi di giovani single.
Albergo molto caotico pieno di inglesi che rientrano a qualsiasi ora della notte e gridano e cantano a squarciagola.
Piscina piccola ma si può accedere anche nel altro mallorca hotel con piscina più grande e serate organizzate con concerti ecc..... Camere standard nella norma.
ale
10/10 – Uitstekend
MikeyB, Bury
1 okt 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simple cheap and great location
Loved it, cheap and cheerful. Great location for the older magaluf visitor due to its location
MikeyB
10/10 – Uitstekend
Tas, London
30 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Perfect for the price
Hi all, this review is based on the price. The room was clean, cleaner comes every second day, changes towels, mops.. etc. The hotel is about a 5 minute walk to the strip. There was a thirty euro's deposit per person on arrival.. needs to be paid in cash. Keep the receipt in a safe place. We had no problem getting it back. There is a door man at night so good luck sneaking any birds back. You can use 2 pools.. one in the sister hotel down the road. Both clean. Staff is friendly enough.
Tas
8/10 – Goed
julie, paris
23 sep 2014
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
PARFAIT pour des vacances entre amis!
un hôtel au top pour une semaine de festivité! ambiance, bar et club juste a côté, piscine "calme" et piscine "dj"
julie
4/10 – Matig
tommy
19 sep 2014
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
mallorca rocks apartments
Møkkete på rommene.ikke vasket når vi kom.det var ikke byttet sengetøy.rommene var veldig slitne å trenger oppussing.mye bråk på hotellet.eneste positive er at hotellet ligger bra til å kort vei til sentrum/strand.
tommy
6/10 – Redelijk
Cécile, Thonon les Bains. Haute-Savoie (France)
14 sep 2014
Positief: Netheid, comfort kamer
Hôtel assez bruyant.
Cette hôtel vous conviendra si vous êtes dans le même délire que les gens qui y vivent. C'est à dire sans respect d'autrui, saouls h24 & 7j/7, et si vous faites la fête jusqu'à l'aube. Ainsi vous ne serez pas en décalage avec ce peuple anglais si bruyant qui a envahie Magaluf. Aha
Malgré cela, c'était un séjour agréable dans un hôtel propre et bien situé. En aucun cas cet hôtel est idéal pour des vacances relaxantes.
Cécile
8/10 – Goed
Darren Byrne, Dublin
9 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect for Stag Party
I booked these apartments for a stag party for 4 nights, and it was ideal as everybody staying there was also in the same boat. The only issue we had was the bar closing each evening at 6pm, so we had to leave to go elsewhere then. Apart from that, everything was ideal.
Darren Byrne
4/10 – Matig
??, liverpool
6 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Too hot, fans are pointless €69.99 for air con!!!
Too hot couldn't sleep at night had to have the window open too try and cool the room,but the noise off other guests and slamming doors kept me awake all night.would not recommend anyone to Book into the mallorca rocks appartments. :(
??
6/10 – Redelijk
eleonora, milano
2 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service
A little party never killed nobody
Sono partita credendo che avremmo abitato in una bettola per una settimana...in realtà non é stato assolutamente così!l'appartamento è piuttosto grande...i letti comodi e il caldo sopportabile grazie ai ventilatori!la camera è stata pulita tre volte in una settimana quindi non era sporca. Un po' di casino c'era, ma normale se si è in vacanza a magaluf!e vi assicuro che si riesce a dormire ugualmente...non è così esagerato!
eleonora
6/10 – Redelijk
Sjubidu, Oslo
26 aug 2014
Partyparty
Mye støy, varmt og vilt!
Sjubidu
6/10 – Redelijk
Marlene Nymand, Mallorca
19 aug 2014
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mallorca Rocks apartment
Dejligt ophold. Guiderne på hotellet tog super godt i mod os, og gav os alle de vigtige og gode informationer vi havde brug for. Rengøring fandt stort set kun sted, når vi spurgte efter det. Manglede klart airkondition på værelset.
Marlene Nymand
4/10 – Matig
Sarah
16 aug 2014
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gigs good, room awful
Fans in rooms are pathetic so had to pay 70euros for air con which had to be used with window open so not great! Rooms pretty shabby but ok if your on a party holiday. Gigs and events were good although very expensive to drink at. Cleaners only came in twice over a week so no fresh towels
Sarah
4/10 – Matig
Johanna, essex
12 aug 2014
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Disappointed
Very basic room, no airconditioning, window in bathroom wouldn't lock shut, fan on sealing was almost falling of making an extremely loud and annoying noise when on. Hotel security rude, cleaners rude, had to pay €60 deposit for I dnt even no what before we even got into the room. Payed for wifi which cut off early and sometimes didn't even work at all.
Johanna
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
10 aug 2014
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
23 jul 2014
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vomitatoio
Il mio soggiorno a Magaluf è stato pessimo per la febbre che purtroppo ho avuto in quei giorni. Aldilà di questo il Mallorca Rocks fa pena..le camere sono misere, puzzano e non sono affatto pulite! Il personale è presuntuoso e con la puzza sotto il naso. L'unica caratteristica positiva riscontrata in quel tugurio è che si trova in una fantastica città chiamata Magaluf..in ogni caso evitate..fa schifo
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Chris, leeds
21 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Maga does rock!
The room was clean & tidy with a separate bedroom & kitchen area. Good location with friendly & helpful staff
Chris
6/10 – Redelijk
Tuvan, skåne
17 jun 2014
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
stort o centralt
hotellet vi hade bokat var inte öppet så vi fick bo på ett annan, den större anläggning. inget vi hade blivit informerade om när vi åkte ner, så det kom som en överraskning. hotellet var helt ok men rummet låg ut mot gatan(mitt emot en av Europas största nattklubbar samt en byggarbetsplats, mycket svårt att sova). rummen var gamla slita och inte som på bilderna. fel som vi hittade var: sprucket kakel på toaletten, toalettstol som inte satt fast, farlig el, fläktar som inte fungerade, lampor som var lösa och dålig städning.
Tuvan
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
7 jun 2014
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Lorna Linnell
29 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lorna Linnell
8/10 – Goed
mopmo2005, peterborough
7 mei 2014
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean but tired
Good location next to lots of bars and supermarkets but the rooms and furniture are very old and tired. Good for somewhere cheap to lay your head if you are out on the lash.
mopmo2005
6/10 – Redelijk
Krikos, Finland
9 okt 2013
Negatief: Comfort kamer
Nice location and great place if you 20 years old
Great place if you are twenry years old and if you want to party 24/7. We had to blug our ears so we could get some sleep, because the noice was so bad. Hotel was ok, and location was good. But there was no airconditioner, or Wi-Fi in the room. And there was no hairdrayer, tv or radio on the room. If you want one you need to pay extra :/ And I´m 28 years old, so not that old :D
Krikos
4/10 – Matig
Chris, Middlesbrough
8 okt 2013
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Average!
We were put in the Sahara opposite the Mallorca Rocks Hotel. I checked out a day before because I wanted a room with a bit of comfort. The room is very dated and basic, probably perfect for a stag weekend!
Chris
6/10 – Redelijk
Chiara, Udine
8 okt 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
vacanza a maiorca
Abbiamo soggiornato per una settimana a fine settembre presso Mallorca Rocks Apartments. Ci siamo trovate molto bene, appartamento per 4 persone, confortevole e grande. Un aspetto da migliorare è la disponibilità da parte della reception a consigliare il turista sulle spiagge e luoghi da visitare (poca conoscenza dell'isola). Comunque vacanza molto positiva, da rifare.
Chiara
10/10 – Uitstekend
kimmy, bristol
1 okt 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
fabtastic service
the rooms are big I was on 4th floor and it was quite ,I would stay here again the apartment are a lot quitter than the hotel ,was very close to shops and bars ,I had clean towels every day the reception staff was very god to get me checked in early
kimmy
8/10 – Goed
emilie
1 okt 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten