10/10 – Voortreffelijk
Terrance


























De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 100 per huisdier, per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van USD 50 aangerekend.
Vandaag, 25 mei 2026, kost een verblijf bij Pyramids top view van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 31, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Laat inchecken kan tussen 12.30 uur en middernacht en tegen betaling van een toeslag van 50%.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 20 per voertuig.
Deze gezinsvriendelijke bed & breakfast in Gizeh ligt in de historische wijk, op 5 minuten wandelen van Sound & Light-theater en Piramiden van Gizeh. Ook Sfinx van Gizeh en Piramide van Cheops liggen op 2 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

