Premium Swiss Residence Agouza ligt in Mohandeseen, een wijk in Gizeh. Egyptisch museum en Groot Egyptisch Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Piramide van Cheops. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al-Ahly Sports Club of Internationaal stadion van Caïro. Bekijk onze reisgids voor Gizeh
5 Abou Al Karamat, Giza, Giza Governorate, 3753620
In de buurt
Egyptisch museum
5 min. rijden - 3.8 km
Tahrirplein
6 min. rijden - 4.2 km
Piramiden van Gizeh
21 min. rijden - 15.2 km
National Heart Institute
19 min. wandelen - 1.6 km
Landbouwmuseum
3 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Station Imbaba - 5 min. rijden
Metrostation Wadi El Nile - 12 min. wandelen
Cairo (CAI-Internationale luchthaven Cairo) - 44 min. rijden
Restaurants
Location
6 min. wandelen
تغاميس
3 min. wandelen
McDonald's
7 min. wandelen
KFC
6 min. wandelen
Volt Cafe
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Premium Swiss Residence Agouza
Appartement vlak bij Egyptisch museum
Premium Swiss Residence Agouza bevindt zich vlak bij Tahrirplein en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Premium Swiss Residence Agouza bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zijn huisdieren welkom bij Premium Swiss Residence Agouza?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Premium Swiss Residence Agouza inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Premium Swiss Residence Agouza uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Premium Swiss Residence Agouza?
Dit appartement ligt in Mohandeseen, op 1,3 km van Nijl en op 5 km afstand van Tahrirplein en Egyptisch museum. Ook National Heart Institute en Operagebouw van Caïro liggen op 5 km afstand. Metrostation Wadi El Nile ligt op 12 minuten wandelen en naar Gamet El Dowel Station is het 13 minuten wandelen.