Gehele woning·Particuliere eigenaar

Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district.

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district. ligt in 6 oktober. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Piramiden van Gizeh en Piramide van Cheops. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Groot Egyptisch Museum. Dream Park en ZED Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor 6 oktober (stad)
Meer vakantiehuizen in Caïro
Kaart
Giza Governorate, Giza Governorate

Lokaal vervoer

  • Gizeh (SPX-Internationale Luchthaven Sphinx) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    5 min. rijden
  • McDonald's
    9 min. rijden
  • Kanji
    9 min. rijden
  • Mashhoor
    17 min. wandelen
  • Starbucks
    17 min. wandelen

Over deze accommodatie

Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district.

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district. biedt onder andere een wasserij.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Alleen honden en katten zijn toegestaan

1 in totaal (tot 11 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district.?

Ja, bij Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district. zijn honden en katten met een gewicht van maximum 11 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Gorgeous 5-bedroom home with pool and garden in 6th of October, Giza district.?

Deze accommodatie in 6 oktober ligt op 3,8 km van Mall of Egypt en op 3,9 km van Mall of Arabia. Ook Dreamland golfbaan en Dream Park liggen op 15 km afstand.