Hotel Gulden Vlies ligt in Brugge in het stadscentrum. Bezoek Ezelpoort en Hof Bladelin, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Uitkerkse Polder en Het Zwin. Leopoldpark en Goolfy Blacklight Minigolf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Brugge
Kon. Elisabethlaan 40, Bruges, 8000
In de buurt
De Markt van Brugge
12 min. wandelen - 1.1 km
Brugse Kerstmarkt
12 min. wandelen - 1.1 km
Burg
14 min. wandelen - 1.2 km
Belfort van Brugge
14 min. wandelen - 1.2 km
Heilig-Bloedbasiliek
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Brugge-Sint-Pieters - 19 min. wandelen
Brussels Airport (BRU) - 78 min. rijden
Restaurants
Café De Republiek
10 min. wandelen
The Monk Beerpub 'n Poolbar
11 min. wandelen
Ribs 'n Beer
5 min. wandelen
Bar Visart
8 min. wandelen
Le Trappiste
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Gulden Vlies
Hotel vlak bij De Markt van Brugge
Hotel Gulden Vlies is niet ver van Brugse Kerstmarkt en verwent gasten met een kapsalon, een bibliotheek en een wasserij. Trakteer jezelf op een manicure/pedicure of andere wellness. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Een kluis bij de receptie, bagageopslagruimte en meertalig personeel
Hulp bij uitstappen/tickets, een automaat en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Gulden Vlies hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 2 kilometer van de accommodatie
Beveiligde onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 18 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Manicures/pedicures
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
3 etages
Gebouwd in 1850
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 17.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 18 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Betaald parkeren (openlucht): EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 2 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Gulden Vlies Hotel
Gulden Vlies Bruges
Hotel Gulden Vlies
Hotel Gulden Vlies Bruges
Hotel Gulden Vlies Bruges
Hotel Gulden Vlies Hotel Bruges
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Gulden Vlies?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Gulden Vlies?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Gulden Vlies van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 133, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Gulden Vlies inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Gulden Vlies uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Gulden Vlies?
Dit hotel ligt in Historisch centrum van Brugge, op 15 minuten wandelen van Ezelpoort, De Markt van Brugge en Brugse Kerstmarkt. Ook Sint Jakobsstraat en Frietmuseum liggen op een kwartiertje wandelen. Station Brugge-Sint-Pieters ligt op 19 minuten wandelen en naar Centraal Station Brugge is het 29 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Gulden Vlies
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Locatie
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 58 van 107 beoordelingen
10 - Uitstekend
58
Gastenscore: 8 - Goed. 37 van 107 beoordelingen
8 - Goed
37
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 107 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 107 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 107 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
John
7 mei 2025
John
3 nachten verbleven in april 2025
4/10 – Matig
Kitty
21 feb 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Er was geen badkamer bij onze kamer die ergens achter de eetzaal was verstopt. Ook was er geen fohn en de schoonmaak kon wel extra aandacht verdienen. Er zou parkeergelegenheid aanwezig zijn maar ze vergeten te vermelden dat er €15.00 p/d bijkomt. Het gehele pand kan wel een update gebruiken.
Kitty
3 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
rosina
Reisde met familie
5 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het was een gezellig hotel. Gastvrouw was erg vriendelijk en maakte altijd wel even een praatje. Ontbijt was top. Genoeg te doen en gezien in Brugge. Een klein minpuntje : misschien wat meer tv kanalen op de televisie. Nu had je maar 3 belgische kanalen.
rosina
3 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
FIlip
20 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
FIlip
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Mike
19 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldig verblijf
Oud gebouw dat veel liefde nodig heeft, maar dat krijgt het van de uitbaatster. Net zoals de klanten. Geweldige service en uitstekend ontbijt.
Mike
4 nachten verbleven in juni 2021
6/10 – Redelijk
Marian, IJsselstein
9 dec 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Redelijk
Het hotel personeel is vriendelijk en behulpzaam. De kamers kunnen wel een renovatie gebruiken. Zit gewoon nog enkel glas in. Water droop van de ramen. Waren van binnen vochtiger dan van buiten. De kamer was wel schoon.Ontbijt was genoeg maar niet heel bijzonder. Wij waren wat later en moesten hierdoor overal om vragen. Brood, eitjes jus de Orange. Was een beetje jammer.
Marian
2 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
els, a
26 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
leuk hotel, erg vriendelijke eigenaresse
aanrader!! dichtbij centrum.
mooi gelegen. top locatie
els
1 nacht verbleven in november 2017
8/10 – Goed
SEBASTIEN
28 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre très propres mais très bruyante car côté rue très passante,personnel et petit déjeuner parfait
SEBASTIEN
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Marion
Reisde met partner
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir hatten 4 Nächte im Doppelzimmer gebucht, das Zimmer war geschmackvoll mit alten Möbeln eingerichtet. Leider gab es nur einen Nachttisch und der Schrank roch recht antik. Die Fenster waren etwas in die Jahre gekommen und nach dem Duschen statt hinterher alles konstruktionsbedingt unter Wasser. Unser Zimmer ging nach hinten raus und war ruhig. Für uns etwas eigentümlich für ein Hotel war, dass wir unsere Schuhe ausziehen mussten und nur in Latschen aufs Zimmer durften. Achtung, vorher mit der Unterkunft in Kontakt treten, um die Check-in-Zeit zu vereinbaren, es ist anscheinend regulär nur vormittags jmd. dort. Die Eigentümerin haben wir nur am Ankunftstag angetroffen. Die übrigen Tagen wurde sie von Ingrid vertreten, die das super lecker, reichhaltige Frühstück zu bereitet hat. Echt ein Highlight!!!
Das Hotel liegt in der Nähe einer Bushaltestelle, die Altstadt von Brügge erreicht man fußläufig in ca. 10 Min.
Marion
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Coleen
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly lady who checked us in. A bit like an aunty greeting us with open arms! Two double beds squeezed into a room but was fine for what we needed.
Coleen
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Peder
Reisde met familie
9 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Peder
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nicholas
Reisde met partner
25 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely dining room full of charm and character. Very friendly, helpful and welcoming hosts. The room was delightful, the bed comfortable, normal amenities. Breakfast continental and fresh.
Nicholas
5 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Sauli
19 mei 2025
Positief: Netheid
Sauli
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Dayawati
18 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Town House hotel
Nice place to stay more like some one’s home rather than hotel , hostess and staff
Very friendly.
Dayawati
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
RANJAN
Zakenreiziger
4 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good stay
RANJAN
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Luca
26 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luca
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Lionel
20 feb 2025
Lionel
3 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
ERIC
Reisde met familie
2 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We arrived late at night and the hotel was not that easy to find as no particular sign was visible from the street. Once passed that moment, we pushed the doors of what was a realm of cozyness and calm.
the tiny lounge nearby the entrance was a clear expression of that. Room was big enough to accomodate the four of us, despite the closing of the window was broken, we had a quiet and restful night. Breakfast was huge and a tasty moment to start the day, giving us energy to stroll in Brugges streets.
and our host was kind, warm and helpful.
I warmly recommend the place!!
ERIC
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Carlos Andrés
Reisde met een groep
30 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me encantó!
Carlos Andrés
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Elisabeth
16 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le petit déjeuner était très bien mais la chambre très petite ainsi que la salle d'eau avec ,un lave-mains en guise de lavabo.
Dommage, nous sommes mal tombés sinon l'accueil était super.
Elisabeth
2 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Claire
Reisde met familie
28 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Nice hotel, exactly what you'd expect from a building like this. Having to take your shoes off when inside the building was fun. We were in front family room, so was a fair amount of traffic noise in the morning but it didn't bother us.
Glass sliding doors for the toilet was weird mind you.
Overall perfectly nice
Claire
2 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Chiara
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
22 aug 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura avrebbe bisogno di un qualche lavoretto di ristrutturazione, anche il "giardinetto" interno su cui affacciava la nostra camera, era tenuto molto male, noi nella nostra camera avevamo il lavandino a fianco del letto, mentre nell'altra camera, attaccato al fondo del letto hanno lasciato un mobile che soffocava ulteriormente la mini stanza!
Per il resto essendo un due stelle forse non ci si deve aspettare di più!
La colazione è spettacolare, buonissima, variegata e molto abbondante, penso sia l'unica cosa che merita un punto più che pieno!
Il perosonale gentilissimo e super disponibile!
Chiara
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Craig
Reisde met partner
15 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A cosy and well looked after Guest House with a generous and delicious continental buffet breakfast. Fleur (the host) is very welcoming and multilingual. Well recommended for visiting Brugge. 20 mins walk into the city centre or buses regularly run from close to the door.
Craig
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Maria elena
Reisde met familie
8 aug 2024
Positief: Voorzieningen
Hermoso lugar y con una atención súper cálida por parte de su dueña Flor.
Maria elena
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Pernilla
9 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jätte trevlig ägarinna, litet och gemytligt. Bra läge samt bra frukost. Mysigt, ett sånt litet hotell att minnas.