Bryghia Hotel bevindt zich in Historisch centrum van Brugge, een wijk in Brugge, en ligt in een winkelbuurt. Haven van Zeebrugge en Bourgogne des Flandres-brouwerij zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Brugse Kerstmarkt en Vismarkt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jan Breydelstadion of De Lustige Velodroom. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals het maken van een rondvaart of segwayverhuur/tours. Buitenpret gegarandeerd dus! Bekijk onze reisgids voor Brugge
Oosterlingenplein 4, Bruges, 8000
In de buurt
De Markt van Brugge
6 min. wandelen - 0.5 km
Brugse Kerstmarkt
7 min. wandelen - 0.7 km
Burg
7 min. wandelen - 0.7 km
Belfort van Brugge
7 min. wandelen - 0.7 km
Stadhuis van Brugge
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Brugge - 13 min. rijden
Brussels Airport (BRU) - 91 min. rijden
Restaurants
The Monk Beerpub 'n Poolbar
4 min. wandelen
Bakkerij Sint-Paulus Nv
5 min. wandelen
Café Rose Red
5 min. wandelen
De Coulissen
5 min. wandelen
De Vloamse Trine
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Bryghia Hotel
Hotel vlak bij De Markt van Brugge
Bryghia Hotel bevindt zich vlak bij Brugse Kerstmarkt en biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Een lift, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bryghia Hotel hebben voordelen zoals laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 7,50 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
5 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 60 cm met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Bureau
Draagbare ventilator
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 10
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 7.5 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 20 per nacht
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 10 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bryghia Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Bryghia Hotel?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Bryghia Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 125, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Bryghia Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Bryghia Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 10 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Bryghia Hotel?
Dit hotel ligt in Historisch centrum van Brugge, op 10 minuten wandelen van Choco-Story, De Markt van Brugge en Brugse Kerstmarkt. Ook Frietmuseum en Stadsschouwburg van Brugge liggen op 5 minuten wandelen. Centraal Station Brugge ligt op 25 minuten wandelen en naar Station Brugge-Sint-Pieters is het 30 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bryghia Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 346 van 591 beoordelingen
10 - Uitstekend
346
Gastenscore: 8 - Goed. 201 van 591 beoordelingen
8 - Goed
201
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 591 beoordelingen
6 - Redelijk
33
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 591 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 591 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Victor
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldig leuk hotel in het centrum van Brugge. De hotel manager is zeer vriendelijk en behulpzaam. Vijf minuten lopen naar de Markt.
Victor
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Johan van
25 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Erg fijn Hotel en super aardig medewerker/ eigenaren, geven echt goede tips wat je allemaal kan doen en zien.
Echt een aanrader!
Johan van
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bas
16 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi en schoon hotel. Vriendelijke mensen. Op loopafstand van alle bezoenswaardigheden. We hebben genoten en komen zeker terug
Bas
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ramon
25 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Beetje kleine kamer, goed bed en een beetje karig ontbijt, wel okay…
Ramon
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Daan van
13 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer vriendelijke mensen. Alles goed verzorgt.
Daan van
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
5 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel niet ver van de Markt. Heel vriendelijk personeel. Bonbonnetjes bij aankomst op je hotelkamer. Kamers zijn zeer schoon.
Linda
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sandra
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel, op loopafstand van het centrum. De parkeerbox die het hotel aanbiedt, is heel handig en ook dichtbij. Keurige kamer, heel schoon. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.
Sandra
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
7 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het is een fantastisch, kleinschalig hotel die er niet alleen prachtig uitziet maar ook super schoon en fris! Het grootste compliment is voor het personeel. Zeer vriendelijk!!!! Volgende keer in Brugge gaan we hier zeker weer naartoe.
Mark
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Chris
19 jul 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schimmel in de badkamer, wasbak verstopt. Te harde matrassen. Volgens ons voor het laatst geupdate in de negentiger jaren. De föhn en telefoon komen in ieder geval uit deze periode, gezien de verkleuring. Kortom ligging perfect, accommodatie is aan een renovatie toe.
Chris
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marina
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel gerund door vader & zoon, is mooi gelegen tussen de grachten ruim 5 minuten lopen vd Gr. markt. We hadden de kamer boven de receptie aan de voorkant prachtig uitzicht op klein pleintje. Wel vaak “genoten“ van de kerkklokken en 21u is 57 slagen?
2 van de 3 nachten ca. 5.30 uur wakker geworden van het met veel geweld legen van vuilniscontainers. Gelukkig was het niet al te warm buiten want we moesten de ramen voor frisse lucht openhouden. Ramen dicht was geen optie. Geen airco is een groot gemis. Het ontbijt was perfect geregeld. Wifi /tv werkte prima. Minibar was enkel water maar prima voor ons. Kamer zelf oogde wat klein t.o.v. de boekingsfoto's. Badkamer was goed maar wel wat gedateerd.
Marina
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Onajite
25 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room waa comfortable. Amazing location - close to central locationa.
Onajite
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alper
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personel çok ilgili, sessiz ama merkeze yakın konumda
Alper
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Graham
11 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spotless room, everything we needed and staff 100%
Graham
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dennis
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location for our vacation in Bruges. Hotel owners were very courteous and helpful with everything. We’ll be back.
Dennis
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ANNE-MARIE
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and amazing staff. Room was very quiet
ANNE-MARIE
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
RODRIGO TADEU
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lugar muito pacífico
Excelente localização, atendimento maravilhoso
RODRIGO TADEU
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
james
11 dec 2025
Last minute booking, nice staff, clean. Thank you
james
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emma
5 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very happy and helpful staff.
Excellent location. The hotel is very close to the centre without being noisy or disruptive. We also had a view of the canal from our room which was a nice touch.
Everything was very clean and comfortable. Would stay again if we are in Bruges, and would recommend to others.
Emma
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Margo
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was very conveniently located, close to the main attractions, but quiet and safe. The room and bathroom were clean, and the building had a historic quaintness about it.
Margo
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location !
Friendly owners and great location !
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kandi
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing stay at the Bryghia Hotel! Easy walk to everything. Friendly host and he offered up lots of tips for what we could enjoy around town. We hope to come back during the holiday season and enjoy the area even more!
kandi
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall, a great property. Super friendly and helpful staff. Close proximity to everything we wanted to do.
Robert
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carrie
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Owner was very welcoming and shared good I formation about the sites and city.
Carrie
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
All staff but especially Johan and his son were excellent and very helpful. Room and hotel are beautiful and kept up very well. Location is great!
Joseph
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
20 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten