Student Only Port on the Square in Saint Paul's bevindt zich bij een winkelcentrum. Thermae Bath Spa en Knowle Golf Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Winkelcentrum Broadmead en Watershed. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Memorial Stadium of Ashton Gate Stadium. Bekijk onze reisgids voor Bristol
Internationale luchthaven Bristol (BRS) - 29 min. rijden
Restaurants
Pret A Manger
4 min. wandelen
Five Guys
5 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Nando's
5 min. wandelen
Itsu
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Student Only Port on the Square
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft gratis wifi en een koelkast.
Student Only Port on the Square heeft 5 kamers. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Diepvriezer
Koelkast
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasserette in de omgeving
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (150 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
Direct bij een winkelcentrum
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Casino in de buurt
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: GBP 24 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.00 uur en 20.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 17.30 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: GBP 24 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Student Only Port on the Square?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Student Only Port on the Square inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van GBP 24 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Student Only Port on the Square uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Student Only Port on the Square?
Dit appartement ligt in Saint Paul's, op 15 minuten wandelen van Winkelcentrum Broadmead en Universiteit van Bristol. Ook Cabot Circus Shopping Centre en Showcase Cinema De Lux liggen op 5 minuten wandelen. Bristol Montpelier Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Bristol Redland Station is het 20 minuten wandelen.