dit appartement ligt in Bristol. Bristol Hippodrome Theatre en Romeinse baden zijn culturele hoogtepunten. Als je graag een activiteit doet, kun je een bezoekje brengen aan Thermae Bath Spa. Watershed en Bristol Aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bristol
Internationale luchthaven Bristol (BRS) - 22 min. rijden
Restaurants
Browns
5 min. wandelen
Boston Tea Party
2 min. wandelen
Nando's
2 min. wandelen
Be at One - Bristol
4 min. wandelen
The Berkeley
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Berkeley House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Berkeley House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Berkeley House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Berkeley House?
Dit appartement in Bristol ligt op 10 minuten wandelen van Cabot Tower en Bristol Hippodrome Theatre. Ook Universiteit van Bristol en Stadsmuseum en kunstgalerie van Bristol liggen op 5 minuten wandelen. Bristol Clifton Down Station ligt op 18 minuten wandelen en naar Bristol Temple Meads Station is het 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.