Cosmo Apartment Hotel bevindt zich in Milton, een wijk in in Brisbane, en ligt vlak bij een treinstation en aan een rivier. XXXX Brewery is zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je de populaire bezienswaardigheden in het gebied niet wilt missen, kun je naar Mt Coot-Tha Gardens en Lone Pine Koala Sanctuary gaan. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Suncorp Stadium of The Gabba. Bekijk onze reisgids voor Brisbane
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een restaurant, een fitnesscentrum en een sauna. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Parking, een wasserij en een snelle incheckservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel biedt een wasmachine/droogkast en een koelkast, plus gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Een balkon, een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Cosmo Apartment Hotel heeft 73 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een gratis krant. Elke kamer heeft een balkon. Een koelkast, een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Brisbane is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een sauna en fitnessfaciliteiten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (AUD 10 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Restaurants ter plaatse
China Sea
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Eetopties
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: AUD 45 per nacht
Wekker
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Wasservice
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis dagelijkse kranten
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
5 etages
73 units
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: AUD 100
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1.9 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.00 uur en 19.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 17.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 45.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: AUD 10 per nacht
Toeslag voor laat uitchecken: AUD 100 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: AUD 15.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: AUD 45.0 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag van 1.9 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cosmo Apartment Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Cosmo Apartment Hotel?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Cosmo Apartment Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost AUD 10 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Cosmo Apartment Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Cosmo Apartment Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van AUD 100 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Cosmo Apartment Hotel?
Dit aparthotel ligt in Milton, op 15 minuten wandelen van XXXX Brewery, Suncorp Stadium en The Wesley Hospital. Ook Roma Street Parkland en Queen Street Mall liggen op 3 km afstand. Brisbane Milton Station ligt op 6 minuten wandelen en naar Brisbane Auchenflower Station is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cosmo Apartment Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 686 van 1261 beoordelingen
10 - Uitstekend
686
Gastenscore: 8 - Goed. 463 van 1261 beoordelingen
8 - Goed
463
Gastenscore: 6 - Redelijk. 83 van 1261 beoordelingen
6 - Redelijk
83
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 1261 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 1261 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Martine
Reisde met een groep
31 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Martine
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met partner
4 mei 2026
Positief: Netheid
The kitchen has a microwave, fridge, hot water kettle and dishes. The room was clean and also had a washer/dryer in the bathroom which I loved. We checked in after hours and had limited interaction with the staff but the few times they were friendly. The only thing that I noticed that could have been better is the carpet in the hallway from the elevator to our room appeared to have not been vacuumed while we were there. Overall, it was a good/excellent stay. There are numerous restaurants within walking distance. An amazing Italian restaurant and a wonderful pastry place that we eat at. I am sure there are others also but we didn’t have an opportunity to try them out.
Robert
3 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Will
Reisde met partner
19 apr 2026
Positief: Netheid
All good
Will
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
maike
17 apr 2026
Positief: Netheid
Das Apartment war ordentlich und komfortabel. Die Lage ist super, man kann viel zu Fuß erledigen und hat viele verschiedene Restaurants in der Nähe. Super war auch der nahegelegenen Bahnhof, von dort konnte ich leicht einen Tagesausflug in die Glasshouse Mountains machen.
Eine Dame von der Rezeption war leider mehrfach unfreundlich und hat angenervt reagiert, vermutlich weil ich ihre privaten Telefonate gestört habe.
Das war aber die Ausnahme, ich würde hier definitiv wieder buchen.
maike
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Philip, Torquay
Reisde met partner
8 apr 2026
Positief: Netheid
Very comfortable stay at Cosmos. The kitchenette facilities plus washing machine & dryer were appreciated. Warmly welcomed at reception. The location is excellent; close to train & bus transport, many restaurants nearby and Coles supermarket about 10 mins walk.
Philip
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Gerard
3 apr 2026
Positief: Netheid
Clean room, lots of close restaurants, walkable to stadium.
Gerard
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Stephanie
Zakenreiziger
18 mrt 2026
Positief: Netheid
Good location for Suncorp Stadium & eateries around :)
Stephanie
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Stephen, Dural
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Old school charm. Easy walk to the river loop, cafe and restaurants nearby. A short walk or scooter ride into the city, but just far enough outside the hustle and bustle. Great value.
Stephen
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Alison
28 feb 2026
Great stay
Alison
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Donald
27 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked the location
Donald
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Rebecca
Reisde met partner
23 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location near Suncorp stadium with multiple dining options nearby including an excellent Gelato shop for dessert.
The Cosmo Apartments were clean and of a reasonable size and the staff were super friendly and very helpful.
The apartments are also very convenient to the river ferries.
Rebecca
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Takfarinas
Reisde met partner
19 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay. The house was beautiful, spacious, and fully equipped with everything we needed. The terrace were lovely, and the views from both bedrooms were stunning. Everything worked perfectly, and the beds were very comfortable.
The area is peaceful and charming, with very friendly people. The staff were kind and helpful, and having a reserved parking space was very convenient.
We truly enjoyed our stay and would happily return.
Takfarinas
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Denise
Reisde met familie
17 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, rooms were lovely and clean with heaps of amenities. Parking very reasonable. Great stay
Denise
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lindsay
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice room, clean and quiet
Lindsay
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Damien
30 jan 2026
Damien
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Wendy
Reisde met een groep
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Loved the location! Walking distance to restaurants. Clean room. Great patio, and the laundry was a bonus!
Wendy
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
John
Zakenreiziger
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Spacious clean rooms, staff are legends. Recommend to all
John
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
John
Zakenreiziger
22 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Room was very clean and comfortable. Staff are wonderful, recommend to all
John
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Le
17 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had everything we need and was very clean.
Le
4 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Marg
17 jan 2026
Clean room staff welcoming and helpful
Marg
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Nilanthi
13 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and comfortable apartment. Front desk are wonderful, particularly Caitlin. My father died on the morning of check-in and she was kind enough to extend the time for me.
Nilanthi
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Lohia, Cairns
9 jan 2026
Lohia
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Bruce
7 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer
The accommodation was excellent and close to public transport and restaurants
Bruce
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Sharon
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
It was clean, comfy. Early checkin, nice view, very handy 2 public transport & restaurants.
Sharon
3 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Angelo
Reisde met familie
3 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had air-conditioning issues which spoiled our stay, but aside from that the accommodation was good in an excellent location.