B&B in Braunlauf

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Onze beste keuzes voor bed & breakfasts in Braunlauf

Hotel Dufays

Hotel Dufays
3.0-sterrenaccommodatie
Stavelot
9.2 van 10, Fantastisch, (56 beoordelingen)
'Vriendelijke gastheer en mooie kamer. Het ontbijt was zeer goed en lekker.'
Nederland
Carlo
De prijs is € 125
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Hotel Dufays

Charming bed & breakfast in enchanting Malmedy with WiFi and free parking.

Charming bed & breakfast in enchanting Malmedy with WiFi and free parking.
Malmedy
De prijs is € 166
inclusief belastingen en toeslagen
18 feb - 19 feb
Charming bed & breakfast in enchanting Malmedy with WiFi and free parking.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Braunlauf

Ontdek meer over Braunlauf

Informatie over B&B in Braunlauf

Aantal beoordelingen
56
Accommodatie
1.534
Laagste prijs
€ 125
Hoogste prijs
€ 125

Veelgestelde vragen

Op zoek naar B&B's in Braunlauf?
Als je in bent voor iets karakteristiekers dan het gebruikelijke hotel, dan is een verblijf in een bed and breakfast misschien wel de ideale keuze voor jouw reis.
Denk je erover om te verblijven in een B&B?
Met uitstekende service, de kans om de eigenaar te leren kennen en 's ochtends een smakelijk ontbijt, bieden B&B's een unieke ervaring.
Wat zijn de beste bed and breakfasts in Braunlauf?
Hieronder staan enkele van de populaire B&B's in de omgeving: Hotel Dufays - 6 kamers. Gelegen op 19,1 km van het centrum van Braunlauf. Geniet van voorzieningen als een gratis ontbijtbuffet en een terras. Le Tapis Rouge: 7 kamers. Gelegen op 4,2 km van het centrum van Braunlauf. Geniet van voorzieningen als een gratis uitgebreid ontbijt en een sauna. Le pré de Régine et Joseph - 2 kamers. Op 23,2 km van hartje centrum.Charming bed & breakfast in enchanting Malmedy with WiFi and free parking.: Gelegen op 19,8 km van het centrum van Braunlauf.
Wat is de beste tijd van het jaar om een B&B te boeken in Braunlauf?
Als je droomt van een reis naar Braunlauf, kun je beter rekening houden met de temperaturen doorheen het jaar. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 15 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 2 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Braunlauf is 931 mm.
Hoe kom ik in Braunlauf en hoe reis ik daar rond?
Je excursies in en rond Braunlauf plannen is makkelijker met deze vervoersopties. Vlieg naar Internationale luchthaven Findel (LUX), gelegen op 68,7 km van de binnenstad. Als je graag op pad gaat in de omgeving, overweeg dan om een auto te huren om meer bezienswaardigheden te bezoeken.