Geheel appartement·Particuliere eigenaar

10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy

Fotogalerie voor 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy

Dineren
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Een douche, een haardroger, een bidet, handdoeken
Exterieur
Interieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy

  • Appartement vlak bij BolognaFiere
  • 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Terrassen, buitenverlichting en keukens

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: I bambini fino ai 2 anni di età soggiornano gratis

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT037006C2ZP6U5CBL

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in San Donato-San Vitale, een wijk in Bologna. Bowling San Lazzaro en Tennis Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Botanische tuinen van Bologna en Teatro EuropAuditorium bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Renato Dall'Ara of Unipol Arena. Bekijk onze reisgids voor Bologna
Meer appartementen in Bologna
Kaart
Bologna, Città Metropolitana di Bologna

In de buurt

  • Basilica Santo Stefano
    Basilica Santo Stefano
    6 min. rijden - 2.5 km
  • Le due Torri
    Le due Torri
    6 min. rijden - 2.5 km
  • Kerk van Santa Maria Lacrimosa degli Alemanni
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Universiteit van Bologna
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Botanische tuinen van Bologna
    5 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Cà dell'Orbo - 6 min. rijden
  • Station Bologna Mazzini - 17 min. wandelen
  • Luchthaven van Bologna (BLQ) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Hostaria Re Artù
    9 min. wandelen
  • Mimì Ristorante Pizzeria
    7 min. wandelen
  • La Caffetteria
    5 min. wandelen
  • Il Posto
    6 min. wandelen
  • Span
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy?

Dit appartement ligt in San Donato-San Vitale, op 2 km afstand van Kerk van Santa Maria Lacrimosa degli Alemanni, Parochie van San Maria Lacrimosa en Ziekenhuis Sant'Orsola Malpighi. Ook Universiteitsbibliotheek van Bologna en Museo di Mineralogia "Luigi Bombicci" liggen op 2 km afstand. Station Bologna Mazzini ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Bologna San Vitale is het 20 minuten wandelen.

Beoordelingen over 10 minutes from Old Town | Loft in Historic Building | all comforts | privacy

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk