Americas Best Value Inn Blue Ridge

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

5,4 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 88
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 queensize bed, niet-roken

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 queensize bed, roken

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 2 queensize bedden, roken

  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Americas Best Value Inn Blue Ridge ligt in Blue Ridge. Bezoek Blue Ridge Scenic Railway, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Chattahoochee National Forest en Blue Ridge Lake. The Arts Center en Cohutta Cove Mini Golf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Blue Ridge
Kaart
4970 Appalachian Highway, Hwy 515 and Hwy 76, Blue Ridge, GA, 30513

In de buurt

  • Een houten brug over een rivier, omgeven door bomen met herfstkleuren.
    Ocoee River
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een kalm meer, omringd door beboste bergen.
    Blue Ridge Lake
    3 min. rijden - 2.7 km
  • Een rivier met helder water, een boom met herfstbladeren en een grasveld met een berg op de achtergrond.
    Blue Ridge Lake Marina
    4 min. rijden - 2.4 km
  • Een blauwe trein, nummer 4631, op een station met een heldere lucht en bomen op de achtergrond.
    Blue Ridge Scenic Railway
    5 min. rijden - 4.4 km
  • Een supermarkt met zakken appels, gelabeld 'Mercier Orchards'.
    Mercier Orchards
    7 min. rijden - 7.5 km

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. rijden
  • Dunkin'
    3 min. rijden
  • Zaxby's Chicken Fingers & Buffalo Wings
    4 min. rijden
  • Dairy Queen
    4 min. rijden
  • The Yellowphant Cafe
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Americas Best Value Inn Blue Ridge

  • Hotel vlak bij Chattahoochee National Forest
  • Americas Best Value Inn Blue Ridge biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een automaat, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • De 56 kamers zorgen voor veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met kabelzenders
    • Koelkasten, microgolfovens en koffiezetapparaten/waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt dagelijks beschikbaar
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Extra bed (toeslag)
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven

Meer

  • Airconditioning
  • Gratis lokale gesprekken
  • Plafondventilator
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon
  • Toegang via buitengalerij

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 08 september tot 29 mei:
  • Het zwembad

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je USD 25 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 10 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 25 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: USD 10 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Americas Best Value Inn Blue Ridge?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 25 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Americas Best Value Inn Blue Ridge?

Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Americas Best Value Inn Blue Ridge van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 88, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Americas Best Value Inn Blue Ridge inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Americas Best Value Inn Blue Ridge uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Americas Best Value Inn Blue Ridge?

Dit hotel in Blue Ridge ligt op 15 minuten wandelen van Ocoee River en Chattahoochee National Forest. Ook Blue Ridge Lake Marina en Blue Ridge Lake liggen op 3 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.