10/10 – Voortreffelijk
Louise























Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 21.00 uur geopend. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 22 december tot 12 januari.
Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Hôtel In Situ van één nacht voor twee volwassenen op 14 nov. 2026 min. € 114, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Parkeren kost EUR 15.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Dit hotel ligt in het centrum van Béziers, op 15 minuten wandelen van Arènes de Béziers, Béziers Méditerranée Tourist Office en Les Halles de Béziers. Ook Musée des Beaux Arts en Place de la Révolution liggen op een kwartiertje wandelen. Station Béziers ligt op 13 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
