Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Habitación CON Baño Y Balcón Privado
Appartement in Benalmádena, in de buurt van La Carihuela
Fotogalerie voor Habitación CON Baño Y Balcón Privado





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Habitación Doble Deluxe
Habitación Doble Deluxe
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CTC-2020654321
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Benalmádena, Málaga
In de buurt
Jachthaven van Benalmádena5 min. rijden - 2.5 km- House of the B-Fashion Doll7 min. wandelen - 0.6 km
- Tivoli World10 min. wandelen - 0.9 km
- Paloma Park12 min. wandelen - 1.0 km
- Selwo Marina15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Station El Pinillo - 8 min. rijden
- Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 23 min. rijden
Restaurants
- Ha'penny Bridge5 min. wandelen
- Cervecería Arroyo7 min. wandelen
- Lorena Café6 min. wandelen
- La Canasta6 min. wandelen
- Tetería El Trotamundos4 min. wandelen








