Gehele woning·Particuliere eigenaar

Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain?

Fotogalerie voor Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain?

Strand
Buiten dineren
Een koelkast, een oven, een kookplaat, een koffiezetapparaat/waterkoker
Interieur
Details aan de buitenkant

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8140 m²

Populaire voorzieningen

  • Open haard
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Keuken
  • Buitenruimte

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain?

Important notice: Carefully read all information about the amenities and house rules before making a reservation!

NO pets, NO parties NOR events!! There is NO barbecue.

The house is located on the border of the nature reserve of the Ports de Beseit, 3.6km outside the village, above the Pantano de Pena. Perfect to leave your stress behind and enjoy the calm and spectacular views across the pantano.

The house is surrounded by 2 acres of pristine forests, dominated by pine trees, holm oaks and Mediterranean herbs. The surroundings invite you to extensive sports activities, hiking, cultural discoveries and visits.

The house features a large living-dining area, terraces with views of the mountains and the lake, and four bedrooms with capacity for a maximum of 7 adults or 6 adults and 2 kids. There are 2 bathrooms with shower, and a separate toilet.

Amenities:
- kitchen equipped with gas stove and oven
- fire-place in the living area
- central heating in the bedrooms
- spring water supply
- photovoltaic solar energy system

!! Keep in mind that the solar power system provides electricity to light the house, charge mobile phones etc. However, NO heat producing equipment must be used as they require too much watt and will damage the system !!

The lake is accessible for swimming at several spots in close proximity to the house.

Beceite offers basic shopping (bakery, butchery, convenience store, pharmacy) as well as several nice restaurants. Anything else, including supermarkets and a gas station, can be in Valderrobres, at about 9km from the house.

Parking is possible on the property, about 50m from the entrance of the house.

Due to the risk of forest fire, it is absolutely forbidden to make any fire on and around the property. We cannot offer barbecue!

This is a LGBTQI-friendly location!

Accommodatiebeheerder

Armin Hasemann

Talen

Arabisch, Chinees (Mandarijn), Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen

Buiten

  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Mountainbiken in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 140 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Für Kinder geeignet.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT-TE-194, ESFCTU0000440020008371160000000000000000000VU-TE-1942

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Relax Recharge Your Batteries Experience Enjoy What About Spain
Relax Recharge Your Batteries Experience Enjoy What About Spain?

Over deze buurt

Kaart
Beceite (Beseit), Aragon

In de buurt

  • Meer van Pena - 1 min. wandelen - 0.0 km

Restaurants

  • ‪Pizzeria Esencia - ‬17 min. rijden
  • ‪Horno Casalduc - ‬16 min. rijden
  • ‪Bar de la Plaza de Valderrobres - ‬20 min. rijden
  • ‪Baudilio Asador Restaurante - ‬16 min. rijden
  • ‪Fonda la Plaza - ‬17 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain??

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain? inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain? uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain??

Dit vakantiehuis ligt aan het water, op 0,1 km van Meer van Pena en op 20 km afstand van Castillo de Valderrobres en Waterval van La Portellada. Ook Stadhuis van La Fresneda en Santuario Virgen de la Fuente liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen over Relax – Recharge your batteries – Experience – Enjoy – What about Spain?

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen

8,6/10

Netheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Marleen G.

Geweldig

Het is een geweldige huis op 600 meter hoogte met uitzicht op een prachtig blauw meer. Het huis is van alle gemakken voorzien. De tweepersoonsbedden in de slaapkamers zijn redelijk. Ik vond het bed in de rechterslaapkamer wel wat hard, maar dat is persoonlijk natuurlijk. De hoogslaper ligt goed en het bed eronder, is dacht ik een slaapbank, is redelijk. Er is nog een kamer met een eenpersoonsbed en en babybed, maar die bedden hebben we niet gebruikt. Het terras heeft genoeg schaduw- en zonplekken en kun je heerlijk relaxen. Het is leuk om een hangmat mee te nemen. Die kun je tussen de bomen op het terras hangen. Om bij het huis te komen, moet je wel op een weggetje rijden met stenen en gaten. Goed opletten! Bij het huis heb je een de oprit schuin naar boven. Bovenaan kun je dan de auto neerzetten. Er kunnen twee auto's naast elkaar staan. Ramon, hele aardige man, helpt je naar het huis komen de eerste dag en als er wat is kun je het hem vragen. Hij spreekt wel alleen Spaans. Veel grond rondom het meer is niet makkelijk begaanbaar. Je kunt dan ook niet direct vanaf het huis naar het meer. Daarvoor moet je een paar minuten lopen. Vanuit het huis naar beneden en dan zo'n 5 à 10 minuten naar rechts het weggetje aflopen. Bij het water zijn alleen stenen, dus waterschoenen zijn wel een aanrader. Trouwens overal in het gebied heb je waterschoenen nodig. Bij het meer op een handdoekje liggen kan wel, maar ligt niet echt geweldig door alle stenen. De omgeving is prachtig en zeker aan te raden om te verkennen! Voor boodschappen moet je wel altijd met de auto weg. In Beceite kun je brood halen en nog een paar andere dingen, maar voor meer boodschappen is Valderrobres (6km verderop) het dichts bij (twee supermarkten) en aan te raden. Anders kun je naar naar Alcaniz of Tortosa. Dat is beide wel ongeveer een uur rijden. Alcañiz zelfs 1,5 uur. Op het pleintje in Beceite (Calle dr. fleming) kun je heerlijk tapas eten. Er zijn nog meer eetgelegenheden, maar daar zijn we niet geweest. Wil je naar het strand dan is Sant Carles de la Ràpita (voorbij Tortosa) leuk om naartoe te gaan. ongeveer een uurtje rijden. Let op dat je via de N230b naar de c12 gaat (met name terug, dat wordt terug namelijk niet goed aangegeven) anders rij je om en word je naar een weg met veel scherpe bochten geleidt. Geen aanrader in het donker! Wil je graag omgeven door prachtige natuur, ver van de bewoonde wereld zijn en in een fijn huis, dan is deze plek een aanrader!
14 nachten verbleven in juli 2016

8/10 – Goed

Pepe S.

Positief: Netheid

Calma y relax

Hemos pasado un magnífico fin de semana 5 amigos. La calefacción no funcionó pero la chimenea hizo su papel, no pasamos nada de frio. El entorno es muy agradable y casa acogedora. Muy recomendable.
2 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Agustín S.

Positief: Netheid

Vista espectacular rodeados de naturaleza y tranquilidad

Ha sido genial. La casa es preciosa, orientada hacia el sudoeste por lo que en verano está fresquita. Las vistas al embalse no tienen precio, poder desayunar, comer y cenar en las tres estancias que tiene, todas con vistas al embalse es maravilloso. El silencio es continuo porque no hay muchas casas en la zona y la zona recreativa del embalse queda a unos 500mt. En cuanto a los mosquitos es como en todos los sitios, puedes esperar que pase esa 1,5h cuando salen al anochecer y luego ya puedes disfrutar del exterior. Además tienes kayaks para darte una vuelta al embalse y poder disfrutar de la naturaleza que le rodea y si te gusta el senderismo tienes la ruta de la Pesquera y el parrizal de Beceite que es espectacular en su entorno. Y si te gusta la astronomía puedes disfrutar de la vía láctea en su esplendor gracias al magnífico seeing que hay. Si eres aficionado a la astrofotografía has de buscar el zenit porque los árboles quitan mucha visión.
3 nachten verbleven in juli 2021

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid

Casa y experiencia espectacular

La casa es realmente muy bonita y confortable, las vistas al pantano y la ubicación precioso y perfecto, lo único no pudimos disfrutar de cenar ni comer fuera porque en la estructura de la casa habían avispas, y se adentraba dentro de la vivienda, pero hablando con el encargado nos comento que solucionarían para mejor estancia de inquilinos a futuro, esperemos sea así!! Más que todo porque no nos gustaría que después de dar una valoración buena se encuentren el otro año con el mismo problema que nosotros y que aunque se podía llevar podría ser un caso grave para la salud de las personas. Por todo lo demás una casa que repetiríamos sin dudarlo

10/10 – Uitstekend

Aitana G.

Positief: Netheid

Tranquila y ubicación perfecta

Casa con unas vistas de impresionantes

8/10 – Goed

amaya l.

desconexión absoluta

La casa está maravillosamente situada para poder disfrutar de unos días de desconexión total. El espacio es muy agradable y estuvimos muy a gusto. La casa tiene todo lo necesario para poder pasar unos días sin tener que necesitar nada más. Un gran descubrimiento que esperamos poder repetir
2 nachten verbleven in juni 2018

8/10 – Goed

FERNANDO B.

Genial para estancias largas

La estancia nos resultó muy agradable por las prestaciones de la vivienda, grande y cómoda, así como su ubicación. Es ideal para plantearse pasar, en paz y armonía con la naturaleza, varios días. Sin embargo, si se quiere como base para pernoctar y hacer turismo por la comarca, he de reconocer que está algo alejada de los núcleos urbanos. Está conectada con Beceite por una pista o camino de tierra que no permite circular con rapidez y está casi a 5 km del pueblo, así que ir y venir es bastante molesto. Muy recomendable, pero con la salvedad que acabo de comentar.
2 nachten verbleven in april 2018

10/10 – Uitstekend

Laura L.

Maravilloso

Entorno increíble, alojamiento perfecto! Sin duda, volveremos!!!
2 nachten verbleven in november 2017

10/10 – Uitstekend

luis C., Barcelona, España

Fantastico!!

Casa ideal para descansar unos dias en medio de la naturaleza. Casa muy bien equipada y cuidada. Vistas espectaculares al lago. Con seguiridad repetiremos.
3 nachten verbleven in oktober 2017

10/10 – Uitstekend

Isabel S.

excelente

es un sitio maravilloso, una casa preciosa , con muy buen gusto y acogedora, equipada y con comodidades excelentes. es un lugar para volver
2 nachten verbleven in oktober 2016