Gehele woning·Particuliere eigenaar
Royal House
Villa met gratis parkeerplaatsen in Batumi
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Royal House





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
15 jul - 16 jul
Kameropties
Alle foto's voor Comfort appartement, balkon, uitzicht op zee laden

Comfort appartement, balkon, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Balkon
Geluidsisolatie
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Smart-tv
Aparte slaapkamer
Comfort appartement, balkon, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Balkon
Geluidsisolatie
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Smart-tv
Aparte slaapkamer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

ioane lazis 1 alley, 42, Batumi, Adjara, 6000
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Best Western Plus Batumi
Best Western Plus Batumi
- Zwembad
- Kinderzwembad
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 23 beoordelingen
De prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
16 jul - 17 jul
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Royal House Villa
Royal House Batumi
Royal House Villa Batumi
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Royal House
Beoordelingen
9,2
Fantastisch
74 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
Vluchten
Autoverhuur
Activiteiten