Bellevue Residence Suites bevindt zich in Oude boulevard, een wijk in in Batumi, en ligt nabij pretparken en vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Alfabetische Toren en Ali en Nino-beeld. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Argo-kabelbaan en Haven van Batumi. Batumi Centrale Park en Batumi Tower Reuzenrad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Batumi
Dit aparthotel heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een 24-uurs receptie en een tuin. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een geldautomaat/bankservice. Elk aparthotel heeft gratis wifi en een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een kookplaat. Geniet van leuke extraatjes zoals badjassen en pantoffels, maar ook van roomservice en een flatscreentelevisie. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Bellevue Residence Suites heeft 66 kamers met airconditioning die zijn voorzien van badjassen en pantoffels. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Roomservice
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Badjassen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Conciërgeservices
Geldautomaat
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Designerwinkels
Casino in de buurt
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
15 etages
66 units
Gebouwd in 2018
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Schoonmaakkosten: GEL 100 per nacht. Dit kan variëren op basis van accommodatiegrootte.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 455388072
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bellevue Resdence Batumi Aparthotel
Aparthotel Bellevue Resdence Batumi Batumi
Batumi Bellevue Resdence Batumi Aparthotel
Aparthotel Bellevue Resdence Batumi
Bellevue Resdence Batumi Batumi
Bellevue Resdence Aparthotel
Bellevue Resdence
Bellevue Resdence Batumi
Bellevue Suites Batumi
Bellevue Residence Batumi
Bellevue Residence Suites Batumi
Bellevue Residence Suites Aparthotel
Bellevue Residence Suites Aparthotel Batumi
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bellevue Residence Suites?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Bellevue Residence Suites?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Bellevue Residence Suites van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 33, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Bellevue Residence Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Bellevue Residence Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Bellevue Residence Suites?
Dit aparthotel ligt in Oude boulevard, op 15 minuten wandelen van Batumi Centrale Park en Europaplein. Ook Strand van Batumi en Batumi Universiteit liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bellevue Residence Suites
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,2
Voorzieningen
3,0
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 22 van 39 beoordelingen
10 - Uitstekend
22
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 39 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 39 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 39 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 39 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Tobias
21 mrt 2026
Positief: Netheid
Clean, nice room with balcony & friendly staff, but no washing machine as listed and a few loose fixtures and fittings.
Also staff will ask you to wait on check out while they check the room. A little unusual but nothing awful. Overall very good.
Tobias
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Muhammad Faisal
26 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
It was amazing and we were there for only one night that was too little
Muhammad Faisal
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Jenny
29 okt 2025
Positief: Voorzieningen
The ocean view was fantastic.
Jenny
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
BENYAMIN, BALTIMORE
24 jun 2025
BENYAMIN
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Tatiana
Reisde met familie
26 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Tatiana
9 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Diliyor
Reisde met familie en kleine kinderen
19 feb 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a terrible area, with constant traffic, and roads always closed. As for the apartment itself, it was poorly cleaned, and dusty, especially under the beds. Lots of other people's hair on the floor. Dirty floors. The reception staff was very friendly and kind.
Diliyor
5 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Faraz
Reisde met partner
16 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
These are studio apartments, we stayed here for 3 nights and our experience was great
Would really recommend because of the location and you get to live in a building that is exactly like Hilton, in half its price
The only thing I did not like in it was the broken glass of the balcony making it unsafe for us and we were scared that it would break if touched unconsciously. We would have enjoyed more if it was not broken, there is a video that shows it was not a small thing
The location is great, its sea facing which ensures a great view to all the ones staying here
There’s a spar in the same building which makes it easy for you to get anything you would want. We were only given 2 water bottles for 3 days so we had to purchase water bottles from spar
The bathroom is spacious and has hot water at all times
There a stand in the studio for if you do laundry as this small studio comes with a washing machine as well
It has a medium size fridge as well that was working from before and was cold
Has utensils and an amazing stove
The studio was 10/10
Definitely recommended for everyone
And if you want to stay a bit longer in Batumi, look no further and book it for your stay
Keeping in mind that if you have booked it which doesn’t include cleaning services, then you will have to do it yourself
Or you could just pay more and get the services included
We were here for three days only so we did not get this service
Faraz
3 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Amrita
27 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Amrita
21 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Özgür
16 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Özgür
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
ugur
8 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Çok başarlıydı. Konfor konum temizlik rahatlık. Her anlamda süperdi. Kesinlikle tavsiye ederim.
ugur
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Nikolas
Zakenreiziger
17 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Nikolas
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Steven
12 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Steven
4 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Nazif can
Reisde met familie
1 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Yaşanası
Isıtma temizlik konfor merkezi konumu yaşanası bir merkez
Nazif can
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Mark
20 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
You receive hilton quality for 3star price
Mark
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Andrew
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
7 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, excellent helpful staff.
Andrew
14 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Sopio
Reisde met familie
29 jul 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
I was very disappointed with my recent stay at this hotel. Upon arrival, we were informed that there would be no warm water from 11:00 AM to 6:00 PM on the days of our stay, which was incredibly inconvenient and not mentioned before booking. To make matters worse, the cleaning was subpar; I even found someone else's used panties in the wardrobe. This level of cleanliness and service was unacceptable and significantly impacted our experience. I hope the hotel addresses these issues to provide a better experience for future guests.
Sopio
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Sopio
Reisde met partner
11 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
👍
Sopio
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Sopio
Reisde met partner
8 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sopio
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Sopio
Reisde met partner
7 jul 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Sopio
2 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Elvir
3 jul 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Elvir
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
adviye
19 apr 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
adviye
4 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Jim
16 apr 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten