Vlak bij Kathedraal van Barcelona en Plaça de Catalunya biedt Hotel Nuevo Triunfo een koffiebar/café, autoverhuur ter plaatse en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en hulp bij uitstappen/tickets
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een computerstation en conciërgeservice
Rookvrije accommodatie, een automaat en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Nuevo Triunfo hebben leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor kamerkluis: EUR 2 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Nuevo Triunfo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Nuevo Triunfo?
Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Nuevo Triunfo van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 144, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Nuevo Triunfo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Nuevo Triunfo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Nuevo Triunfo?
Dit hotel ligt in El Poble-sec, op 15 minuten wandelen van Sala Apolo, La Rambla en Montjuïc. Ook Kathedraal van Barcelona en Port de Barcelona liggen op 2 km afstand. Metrostation Paral-lel en Metrostation Parc de Montjuic liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Locatie
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 123 van 418 beoordelingen
10 - Uitstekend
123
Gastenscore: 8 - Goed. 188 van 418 beoordelingen
8 - Goed
188
Gastenscore: 6 - Redelijk. 74 van 418 beoordelingen
6 - Redelijk
74
Gastenscore: 4 - Matig. 24 van 418 beoordelingen
4 - Matig
24
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 418 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paul
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was clean and quiet - and well located for cruise ship travel. Would stay there again.
Paul
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dotte
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Très propre très bien placé.
Dotte
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Craig
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Hotel Nuevo Triunfo was exactly what I wanted at the price. Clean, comfortable, nice staff (someone always on reception) and only a few minutes walk from the Metro station Paral·lel. It is also well located to walk to Fundació Joan Miró (Miró Museum) and the Montjuïc hill, castle and park. All of which I did.
Craig
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sergio
4 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Grata sorpresa, al precio económico le añadimos que tiene una buena localización y está en buenas condiciones.
Sergio
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Annette
7 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Helt ok, ska ju bara sova där. Fanns nog en fuktskada i badrummet men inget som direkt störde.
Annette
10 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chandler
17 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet location, but close to the Gothic Quarter and the fort. Very clean, no frills but rooms with balconies are great.
Chandler
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
kevin
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable stay
The hotel was a good place to stay for a short stay. It was a well run hotel and was very comfortable for me.
kevin
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Selcuk
19 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vieles fußufig zu erreichen , nettes Personal , es reicht für ein paar Tage
Selcuk
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cludeline
26 mei 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel and close to so many attractions.
Cludeline
4 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
7 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles prima, gute Lage, zu Fuss in die Stadt
Thomas
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
TANIA SUELI
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gostei muito do hotel, do atendimento, a localização é perfeita. obrigada.
TANIA SUELI
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
12 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Genial!
La relación calidad precio es fantástica, las habitaciones son super cómodas, el baño muy limpio y agradable y se descansa bien en general.
David
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gueorgui
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
10/10
Gueorgui
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Said
1 apr 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Très Bien
Chambre propre , lit très confortable calme près du port pour les ferry à destination des baléares restaurant à côté très bon plats indiens.
Said
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DANIEL
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convnient. Clean and safe.
DANIEL
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mauricio
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
buena
Mauricio
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
graham
27 feb 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Enjoyed this
Great hotel clean and comfortable Very handy for metro
graham
4 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr sauber. Freundliches Personal. Centrale Lage.
Michael
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Connor
14 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Small room, good location
Connor
4 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
johan
14 mei 2025
Enkelt men bra, nytt och fräscht
johan
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marius
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Add 30€ on the price you pay for the hotel, overnight parking around cost between 24 and 30€
Marius
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Oscar
27 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel es modesto, pero la habitación en la que me alojaron estaba limpia, reformada y el hotel y el personal en general muy bien. El desayuno es modesto, pero suficiente. teniendo en cuenta el precio, todo muy bien.
Oscar
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
10 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La limpieza y la amabilidad de las personas.
Carlos
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Said
5 apr 2025
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Évité cette Hotel
Éviter le petit déjeuner, Hotel pas vraiment confortable salle de bain pas vraiment adapté ni confortable
Said
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anthony
21 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The single room I was in was rather small but it has a balcóny. The staff are very friendly and several of them speak good English. The breakfast buffet in the breakfast room was good for continental breakfasts. There are several restaurants and supermarkets in easy walking distance and it is only 5 minutes walk to the nearest metro station.