chic&basic Habana Hoose

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 204
inclusief belastingen en toeslagen
2 jun - 3 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(44 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

9,2 van 10
Fantastisch
(12 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(89 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

chic&basic Habana Hoose bevindt zich in Stadscentrum Barcelona, een wijk in Barcelona, en ligt vlak bij een metrostation. Bewonder de natuur bij Playa de la Barceloneta en Park Güell, terwijl Museu Picasso en Casa Mila culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadi Olímpic Lluís Companys of Palau Sant Jordi. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer is populair. Metrostation Jaume I ligt op een boogscheut en Metrostation Barceloneta op 7 minuten wandelen. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Kaart
Carrer de l'Argenteria 37, Barcelona, 08003

In de buurt

  • Kathedraal van Barcelona
    Kathedraal van Barcelona
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Museu Picasso
    Museu Picasso
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Port Vell
    Port Vell
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • La Rambla
    La Rambla
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Port de Barcelona
    Port de Barcelona
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Jaume I - 2 min. wandelen
  • Barcelona (YJD-Treinstation Barcelona-France) - 7 min. wandelen
  • Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Las Fritas
    1 min. wandelen
  • The Burger Maker Barcelona
    1 min. wandelen
  • Dunne's Bar
    2 min. wandelen
  • Carmina
    1 min. wandelen
  • Dr. Stravinsky
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

chic&basic Habana Hoose

Hotel vlak bij Kathedraal van Barcelona
chic&basic Habana Hoose ligt op een steenworp van La Rambla en Plaça de Catalunya en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Een ontbijtbuffet (toeslag), conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
  • Een lift, een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie
  • Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en een waterkoeler
  • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de nabijheid van het openbaar vervoer
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij chic&basic Habana Hoose bieden leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Douches, haardrogers en shampoo
  • (kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Prijzen en affiliaties

Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Biosphere, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 11.00 uur: EUR 16 per persoon

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift (80 centimeter brede deur)
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 43 inch

Meer

  • (Laptop)kluis
  • Airconditioning
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis lokale gesprekken
  • Mobiele toegangssleutel
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 16 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HB-004121
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij chic&basic Habana Hoose?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij chic&basic Habana Hoose?

Vandaag, 1 jun. 2026, kost een verblijf bij chic&basic Habana Hoose van één nacht voor twee volwassenen op 2 jun. 2026 min. € 204, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij chic&basic Habana Hoose zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij chic&basic Habana Hoose inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij chic&basic Habana Hoose uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat chic&basic Habana Hoose?

Dit hotel ligt in Stadscentrum Barcelona, vlak bij Basiliek van Santa Maria del Mar en Museu Picasso. Ook Kathedraal van Barcelona en La Rambla liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Jaume I ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Barceloneta is het 7 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over chic&basic Habana Hoose

9,2

Fantastisch

9,2

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 596 van 904 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 212 van 904 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 64 van 904 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 904 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 904 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Cornelia

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamer was ruim en schoon , het hotel heeft een warme uitstraling en zit op een hele goede locatie:) Ik zou er een volgende keer weer naartoe gaan.
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Teunis

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel en een perfecte locatie
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Eric

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Goed gelegen

Heerlijk gelegen in oude stad, vlak bij Metro L4
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Armin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Manuela

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is great for visiting points of interest by walking and the use of metro.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Piers

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An incredibly cool hotel in a great area of the city
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ashley

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, friendly staff. Restaurant below can be a little noisy at night but it wasn’t too bad overall. Would stay here again.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Markus

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
6 ruhige Nächte, gute Lage, freundliche Rezeptionisten.
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

RITA

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Everything was great with great staff
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ruth

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean hotel in an excellent spot for exploring the city. Room was spacious, beds were comfortable and staff were friendly. Decoration made us smile.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Martha ellen

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central to everything for our itinerary walkable, metro few steps away. Tons of restaurants, very nice neighborhoods. So pleased with our choice. Highly recommend.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Richard

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, really nice venue. Chic and basic as described. Lovely restaurant/bar
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very hip space
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Laura

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Loved everything about this hotel. Location great, breakfast great, super clean and staff were lovely
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Angelique

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was amazing. We forgot our cruise boarding passes, they printed for us at no charge. They stored our luggage with tags while we ventured out before our car arrived at no charge. BEST EXPERIENCE EVER @habanahoos
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Graeme Alexander

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was great. Friendly and helpful staff. Close to all manner of shops and dining locations. Good transport links with metro only a few minutes walk.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

laurie

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms, great staff great location! The facility did not look chic and kitchy it was more dated and dark, needs lots upgrades
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Chitose

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great vibe
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Sarah

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is cute and the staff were helpful - but run far far away if they give you room 100. It’s above the kitchen and beside the restaurant which is open until 2 am - it has a squeaky door that opens and slams shut every few minutes, you can hear people talking and dishes being washed. It’s truly awful.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Karessa

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was great having the tea and coffee available to us on the floor.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Adam

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
All around service was great
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Juan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel was in a perfect location for me. Metro near by to get around places. Also very walkable to other lobations. Staff was helpful and also great restaurants right there inside as well. Would definitely come back and stay there again.
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Filipa

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Zimmer war gut! Personal war sehr freundlich und hilfsbereit.
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Benjamin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect place to stay!
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ashley

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tons of shopping. Beautiful area to walk and explore
2 nachten verbleven in maart 2026