Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Oude stad van Bamberg, een wijk in Bamberg. Bezoek Rosengarten der Neuen Residenz en Lavendellabyrinth, plaatselijke attracties, of ga naar Grüner markt en ERTL Shopping als je wat wilt shoppen. Bekijk onze reisgids voor Bamberg
Nuremberg (NUE-Nuremberg Airport) - 54 min. rijden
Restaurants
Zapfhahn
6 min. wandelen
Cafe Bar Mueller 7
8 min. wandelen
Café Müller
7 min. wandelen
Der Pelikan
6 min. wandelen
Fässla Stub'n
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment "Mittendrin" - central, for 4 pers., top equipped, feel good!?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment "Mittendrin" - central, for 4 pers., top equipped, feel good! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment "Mittendrin" - central, for 4 pers., top equipped, feel good! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment "Mittendrin" - central, for 4 pers., top equipped, feel good!?
Dit appartement ligt in Oude stad van Bamberg, op 10 minuten wandelen van Universiteit van Bamberg, Klein Venetië en Konzerthalle Bamberg. Ook Maximiliansplatz en Kerk van St. Martin liggen op 10 minuten wandelen. Station Bamberg ligt op 17 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment "Mittendrin" - central, for 4 pers., top equipped, feel good!