Eureka Stockade Holiday Park bevindt zich in Ballarat East, een wijk in Ballarat, en ligt in een landelijke omgeving. Museum of Australian Democracy at Eureka en Sovereign Hill zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ballarat Botanical Gardens en Kryal Castle. Ook Ballarat Wildlife Park en Her Majesty's Theatre zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Ballarat
104 Stawell Street South, Ballarat East, VIC, 3350
In de buurt
Sovereign Hill
5 min. rijden - 3.8 km
Eureka Aquatic Center
1 min. wandelen - 0.0 km
Eureka Hall
2 min. wandelen - 0.2 km
Museum of Australian Democracy at Eureka
3 min. wandelen - 0.3 km
Ballarat Wildlife Park
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Ballarat Station - 6 min. rijden
Melbourne, Victoria (AVV-Avalon) - 77 min. rijden
Restaurants
Hungry Jack's
2 min. rijden
Carboni's Pizza Kitchen
15 min. wandelen
McDonald's
2 min. rijden
Rizzo's Pizza & Pasta
15 min. wandelen
Brown Hill Pub
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Eureka Stockade Holiday Park
Dit rookvrije huisje beschikt naast een seizoensgebonden buitenzwembad over een wasserij en een spelletjesruimte. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets, een tuin en barbecues. De 27 huisjes beschikken elk over een keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een flatscreentelevisie en een regendouche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Eureka Stockade Holiday Park heeft 27 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit huisje met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Recreatieve voorzieningen van dit huisje bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch
Spellen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
Op het platteland
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Spelletjesruimte
Tafeltennis
Buitenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
27 units
Onderling verbonden units beschikbaar
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 08.30 uur en 18.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 18.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in mei, juni, juli, augustus, september en oktober gesloten:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van november tot april
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Eureka Stockade Holiday Park Campground Ballarat
Eureka Stockade Holiday Park Campground
Eureka Stockade Holiday Park Ballarat
Eureka Stockade Holiday Park
Eureka Stockade Holiday Park Ballarat, Victoria
Eureka Stockade Holiday Park Cabin Ballarat
Eureka Stockade Holiday Park Cabin
Eureka Stockade Holiday Park Cabin Ballarat East
Eureka Stockade Holiday Park Ballarat East
Eureka Stockade Park Cabin
Eureka Stockade Ballarat East
Eureka Stockade Holiday Park Cabin
Eureka Stockade Holiday Park Ballarat East
Eureka Stockade Holiday Park Cabin Ballarat East
Veelgestelde vragen
Beschikt Eureka Stockade Holiday Park over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Eureka Stockade Holiday Park?
Vandaag, 13 apr. 2026, kost een verblijf bij Eureka Stockade Holiday Park van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Eureka Stockade Holiday Park?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Eureka Stockade Holiday Park inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Eureka Stockade Holiday Park uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Eureka Stockade Holiday Park?
Dit gezinsvriendelijke huisje in Ballarat ligt in de historische wijk, op 15 minuten wandelen van Museum of Australian Democracy at Eureka en Ballarat Wildlife Park. Ook Lake Esmond Botanical Garden en Sovereign Hill liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Eureka Stockade Holiday Park
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 264 van 578 beoordelingen
10 - Uitstekend
264
Gastenscore: 8 - Goed. 218 van 578 beoordelingen
8 - Goed
218
Gastenscore: 6 - Redelijk. 62 van 578 beoordelingen
6 - Redelijk
62
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 578 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 578 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
13
Beoordelingen
8/10 – Goed
Natalie
7 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Courtiess staff.
Beds and pillows very comfy.
Great free use of the pool next door, given we stayed in summer.
Natalie
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Monica
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
4 jan 2026
Positief: Voorzieningen
The cabin was clean and the size was great for our family
Monica
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met partner
26 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was great
David
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Leigh
20 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Very helpful staff
Leigh
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Shirley
Reisde met partner
17 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were in cabin no. 3 and the internet kept dropping out. The reception desk said no one else had this problem, but we did. We were there for 7 nights so it was bothersome.
Shirley
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
taya
17 aug 2025
taya
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
16 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Make sure you book the larger cabin the extra room is worth the extra $10 per night
Comfortable bed , great outside area which is enclosed
Very roomy , staff are very friendly and helpful
Enjoyed our stay
Mark
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Rachel
5 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved how close to eureka park for the kids and pool
Heating in villa was fantastic even on a cold winters night
The kids were not bored
Rachel
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jackie
Reisde met familie
27 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jackie
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Leigh
Reisde met familie
16 jul 2025
Leigh
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Desmond
Reisde met familie
10 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay
Desmond
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Sandi
Reisde met partner
18 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We only stayed one night but the cabin was all we needed. Would stay again.
Sandi
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Clare
15 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Our cabin stay was fantastic. Immaculately clean with modern comfort. Friendly reception staff, respectful community environment and we felt safe with our baby there. Also loved the water park next door. Highly recommended
Clare
1 nacht verbleven in maart 2025
4/10 – Matig
Rajwinder
Reisde met familie en kleine kinderen
9 mrt 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
Make problems
Rajwinder
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Alistair
Reisde met een groep, Reisde met familie
5 mrt 2025
Alistair
1 nacht verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
daniel
28 feb 2025
daniel
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
John, Frankston South
Reisde met partner
5 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There was no plug in the bathroom basis. It needs a plug of some sort.
John
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Hikaru
22 dec 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hikaru
1 nacht verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Clare Maree
29 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Clare Maree
5 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Jackie
Reisde met familie
25 nov 2024
Positief: Netheid
Jackie
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Dianne
Reisde met partner
21 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The cabin was clean and tidy. Checkin/out was an easy process and great communication
Dianne
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Jackie
Reisde met familie
21 nov 2024
Positief: Netheid
Jackie
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Carina
8 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed our stay
Carina
2 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Pawida
Reisde met familie en kleine kinderen
6 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We loving it just the room is a bit too small
Pawida
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Jill and Frank
23 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten